פורום תוכיפדיה
לינץ על יהודי - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שונות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- פורום: פטפטת (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- אשכול: לינץ על יהודי (/showthread.php?tid=4769)

עמודים: 1 2

לינץ על יהודי - רענן - 10-10-2024

סרטון 1 סרטון 2 שימו לב בסרטון יש דם
לינץ' ערבי על רועה הצאן של חוות העיטם - רמת לאה.

הבוקר מחט עציון החרים לבעל החווה את הנשק - ומקודם ערבים תקפו את הרועה ופצעו אותו ואת בעל החווה שהוקפץ למקום עד שהגיע צבא.

בעל החווה קצין במילואים לאחר 4 חודשי שירות בעזה בשנה האחרונה,
וחוות העיטם שומרת על דונמים רבים במיקום אסטרטגי בין אפרת לתקוע, וכבר חוותה עוד לינץ' ותקיפות לאחרונה.

חלאס עם העוולת והקונספציה.
במקום לאסוף לנו נשקים - תתחילו להגן על היהודים
בזמן שאצלינו מחבל שפל פוגע בחפים מפשע ומקבל טיפול  רפואי לוקחים לאחים שלנו את הנשק ומזניחים אותם!

RE: לינץ על יהודי - צבי דגן - 10-10-2024

• הקישורים שלך לסרטונים לא עובדים.
  • אתה לא סומך על  מחט עציון?
  • אולי הביקורת שלך הייתה מוצדקת, אילו ידעת את פרטי המקרה.
    אני סומך על המחט, שהכיר את האירוע היטב ולכן קיבל את ההחלטה, שלפי דעתו, היא הנכונה ביותר.

RE: לינץ על יהודי - רענן - 10-10-2024

(10-10-2024, 07:11 PM)צבי דגן כתב:  
  • הקישורים שלך לסרטונים לא עובדים. אני ינסה לסדר את זה
  • אתה לא סומך על  מחט עציון? תלוי במה, אם הוא לוקח ליהודי שבסכנת חיים תמידית את הנשק זה בהחלט מוריד לי מהאמון בו
  • אולי הביקורת שלך הייתה מוצדקת, אילו ידעת את פרטי המקרה. זה מוכר מאוד המקרה הזה ואחרים שדומים לו רק שלא מפרסמים את זה בתקשורת
    אני סומך על המחט, שהכיר את האירוע היטב ולכן קיבל את ההחלטה, שלפי דעתו, היא הנכונה ביותר. הוא לא היה באירוע ומי לדעתך הכיר את הארוע יותר טוב מי שזה קרה לו (ויותר מפעם אחת ולבעלי חוות רבים בסביבה) או המחט שכנראה לא מצליח להבין שיש אינספור התנכלויות ואני יכול להביא לך עוד מקרים אם אתה רוצה הוכחה טובה יותר לזה
  • ואגב בעל החווה זה לא איזה טירון או משהו כזה שלא מבין בזה הוא קצין

אני ישלח לך את הסרטונים במייל ומי שרוצה גם שיבקש ואני ישלח גם לו אם לא עובד לו

• הקישורים שלך לסרטונים לא עובדים.
  • אתה לא סומך על  מחט עציון?
  • אולי הביקורת שלך הייתה מוצדקת, אילו ידעת את פרטי המקרה. אני ישמח שתראה לי מקרים שבהם זה יהיה מוצדק
    אני סומך על המחט, שהכיר את האירוע היטב ולכן קיבל את ההחלטה, שלפי דעתו, היא הנכונה ביותר.

RE: לינץ על יהודי - צבי דגן - 10-10-2024

(10-10-2024, 07:24 PM)רענן כתב:
  • אתה לא סומך על  מחט עציון? תלוי במה, אם הוא לוקח ליהודי שבסכנת חיים תמידית את הנשק זה בהחלט מוריד לי מהאמון בו
    ואולי זה היה  מוצדק?
    אולי היהודי השתמש בנשק שלא כדין?
    האם עצם זה שהוא יהודי, מותר לו לעבור על החוק?

• אולי הביקורת שלך הייתה מוצדקת, אילו ידעת את פרטי המקרה. זה מוכר מאוד המקרה הזה ואחרים שדומים לו רק שלא מפרסמים את זה בתקשורת
    אתה ממהר לפסוק גם מבלי לדעת את העובדות.
    מקרים אחרים לא יכולים ללמד על המקרה הבודד הזה.

אני סומך על המחט, שהכיר את האירוע היטב ולכן קיבל את ההחלטה, שלפי דעתו, היא הנכונה ביותר. הוא לא היה באירוע ומי לדעתך הכיר את האירוע יותר טוב מי שזה קרה לו (ויותר מפעם אחת ולבעלי חוות רבים בסביבה) או המחט שכנראה לא מצליח להבין שיש אינספור התנכלויות ואני יכול להביא לך עוד מקרים אם אתה רוצה הוכחה טובה יותר לזה
    מי שזה קרה לו ברור שהוא לא אובייקטיבי.
    יכול להיות שישנן התנכלויות רבות, אבל קיימות גם התנכלויות של יהודים ונדמה לי שהן רבים יותר.

גם המח"ט לא טירון שלא מבין דבר וחצי דבר.
    נתנו למח"ט תפקיד (לפקד על חטיבה שהיא יחידה צבאית גדולה) משום שסומכים עליו, על שיפוטו ועל החלטותיו.
    אני מציע  גם לך לסמוך על המח"ט.

RE: לינץ על יהודי - רענן - 10-11-2024

(10-10-2024, 07:49 PM)צבי דגן כתב:
(10-10-2024, 07:24 PM)רענן כתב:
    ואולי זה היה  מוצדק? איזה שימוש לא מוצדק יכול להיות בו? תאמין לי שהוא לא עושה לינץ על סתם ערבי 
    אולי היהודי השתמש בנשק שלא כדין? 
    האם עצם זה שהוא יהודי, מותר לו לעבור על החוק? ממש לא אבל בגלל שהוא יהודי ששומר על הארץ הערבים באים אליו ולרועי צאן שלו ומתנכלים להם

אתה ממהר לפסוק גם מבלי לדעת את העובדות.
    מקרים אחרים לא יכולים ללמד על המקרה הבודד הזה.

אני סומך על המחט, שהכיר את האירוע היטב ולכן קיבל את ההחלטה, שלפי דעתו, היא הנכונה ביותר. הוא לא היה באירוע ומי לדעתך הכיר את האירוע יותר טוב מי שזה קרה לו (ויותר מפעם אחת ולבעלי חוות רבים בסביבה) או המחט שכנראה לא מצליח להבין שיש אינספור התנכלויות ואני יכול להביא לך עוד מקרים אם אתה רוצה הוכחה טובה יותר לזה
    מי שזה קרה לו ברור שהוא לא אובייקטיבי.
    יכול להיות שישנן התנכלויות רבות, אבל קיימות גם התנכלויות של יהודים ונדמה לי שהן רבים יותר. 
    ממש לא זה מה שרואים בתקשורת יש אינספור כאלה כל שבוע
    גם המח"ט לא טירון שלא מבין דבר וחצי דבר. נכון אבל הוא לא חי את זה ביומיום 
    נתנו למח"ט תפקיד (לפקד על חטיבה שהיא יחידה צבאית גדולה) משום שסומכים עליו, על שיפוטו ועל החלטותיו.
    אני מציע  גם לך לסמוך על המח"ט. אני עדיין סומך עליו אבל אחרי שהוא עשה את הדבר הזה זה כבר פחות ואגב אותו דבר אני יכול להגיד לך על ביבי

RE: לינץ על יהודי - צבי דגן - 10-11-2024

נראה לי שזהו דו שיח של חרשים.
הוויכוח בנינו נמצא במבוי סתום משום שכל אחד מאתנו מסתמך על "אמונה" באדם כזה או - אחר ואתה נותן משקל גדול יותר ליהודי.
אתה בטוח ודבק ברעיון שלך ובאמונתך, ללא עוררין. 
ומצד שני, אתה פוסל את הדברים שאני אומר מבלי להסתמך על עובדות.
אתה יכול לבדוק שקיימות גם התנכלויות של יהודים שהן רבות יותר מאשר התנכלויות של הערבים, אבל אתה פוסל את התקשורת ולוקח ממנה רק את מה שמתאים לך.
יש לך השקפת עולם אישית ולפי דעתך הפרטית ולא מוכן לקבל דברים טריוויאליים שידועים לכול ומובנים מאליהן.

RE: לינץ על יהודי - רענן - 10-11-2024

(10-11-2024, 10:00 AM)צבי דגן כתב: נראה לי שזהו דו שיח של חרשים.נכון
הוויכוח בנינו נמצא במבוי סתום משום שכל אחד מאתנו מסתמך על "אמונה" באדם כזה או - אחר ואתה נותן משקל גדול יותר ליהודי.
אתה בטוח ודבק ברעיון שלך ובאמונתך, ללא עוררין. 
ומצד שני, אתה פוסל את הדברים שאני אומר מבלי להסתמך על עובדות.זה עובדות שלא אומרים לך אני ישלח גם בפעם הבאה שיקרה משהו כזה
אתה יכול לבדוק שקיימות גם התנכלויות של יהודים נכון אני מודע לזה אני לא אומר שהיא משקרת אבל מראה את הלינצים של היהודים בלבד ושל הערבים לא מצאתי אחד בתקשורת שהן רבות יותר מאשר התנכלויות של הערבים זה מה שאתה רואה אבל אני שומע כמעט כל שבוע על מקרה הפוך, אבל אתה פוסל את התקשורת ולוקח ממנה רק את מה שמתאים לך. לא זכור לי שאמרתי שאין כזאת מצד היהודים
יש לך השקפת עולם אישית ולפי דעתך הפרטית ולא מוכן לקבל דברים טריוויאליים שידועים לכול ומובנים מאליהן מה בדיוק מובן מאליו? שיהודים עושים עוול לערבים יותר מהערבים אליהם?.
שים לב שגם ההתפרעויות של היהודים הם לא סתם אלא אחרי פיגוע או משהו כזה כשצהל אפילו לא נכנס לכפרים

RE: לינץ על יהודי - צבי דגן - 10-13-2024

כפי שכתבתי לך במייל: ראיתי את הסרטון.
שמענו רק צד אחד ואני מניח שיש גם צד שני למטבע - לכל עניין יש תמיד את הצד השני, אם אתה שומע סיפור מסוים אז עליך לשמוע את שני הצדדים ולא רק צד אחד בנושא.
אין ספק שהבחור הזה מרגיש בקיפוח ובאפליה לרעתו, אבל יתכן, כשתשמע גם את הצד השני, תבין את העניין טוב יותר.
קשה לי להאמין שלקחו לו את הנשק ככה סתם רק בגלל שמתנכלים ליהודים – נשמע לי לא סביר ולא הגיוני.
זה שהוא קצין בצה"ל עדיין לא מקנה לו זכויות יתר.
כל עוד אין לנו את כל פרטי המקרה, אנחנו לא יכולים לשפוט.

RE: לינץ על יהודי - רענן - 10-13-2024

(10-13-2024, 02:07 PM)צבי דגן כתב: כפי שכתבתי לך במייל: ראיתי את הסרטון.
שמענו רק צד אחד ואני מניח שיש גם צד שני למטבע - לכל עניין יש תמיד את הצד השני, אם אתה שומע סיפור מסוים אז עליך לשמוע את שני הצדדים ולא רק צד אחד בנושא.
אין ספק שהבחור הזה מרגיש בקיפוח ובאפליה לרעתו, אבל יתכן, כשתשמע גם את הצד השני, תבין את העניין טוב יותר.
קשה לי להאמין שלקחו לו את הנשק ככה סתם רק בגלל שמתנכלים ליהודים – נשמע לי לא סביר ולא הגיוני.
זה שהוא קצין בצה"ל עדיין לא מקנה לו זכויות יתר.
כל עוד אין לנו את כל פרטי המקרה, אנחנו לא יכולים לשפוט.

אני ינסה להשיג את הפרטים

גם אני לא מבין איך לדוגמה בכפר חווראה יש זריקות אבנים יום יום ושתי אנשים שאני מכיר אישית נרצחו שם (הלל ויגל יניב היד) ובכל זאת הצבא לא נכנס בהם מספיק חזק כּוֹעֵס

הינה עוד מקרים דומים
11 בינואר – פיגוע דקירה בדרום הר חברון: מחבל דקר גבר בחוות יהודה ליד היישוב שמעה ופצע אותו באורח בינוני. המחבל נורה למוות על ידי אזרח שהיה במקום. שבוע לפני כן, קיבל הפצוע, בעל החווה, איומים על חייו מראש עיריית דאהרייה

21 בינואר – ניסיון פיגוע דקירה בחוות אפרים ליד רמאללה. המחבל נהרג

27 בינואר – יידוי אבנים ליד יצהרמאבטח ירה לכיוון המיידים ופצע שניים מהם

בחודש פברואר יצאו לפועל 200 פיגועים שיצאו מאיו"ש וירושלים. במהלך החודש נרצחו 7 ונפצעו 12 כתוצאה מפיגועי טרור

ויש עוד הרבה ראה כאן עוד ועוד ועוד ויש עוד רבים וזה דברים שאנחנו מי שבשטחים חווים יום יום

והינה הפרטים כמו שרצית על הפיגוע בחוות עיטם

תכתוב במילת חיפוש בגוגל: טרור בחוות ויש לך שם עוד מלא

RE: לינץ על יהודי - צבי דגן - 10-14-2024

(10-13-2024, 07:13 PM)רענן כתב: גם אני לא מבין איך לדוגמה בכפר חווראה יש זריקות אבנים יום יום ושתי אנשים שאני מכיר אישית נרצחו שם (הלל ויגל יניב היד) ובכל זאת הצבא לא נכנס בהם מספיק חזק כּוֹעֵס
צר לי שאת מרגיש כך.

תכתוב במילת חיפוש בגוגל: טרור בחוות ויש לך שם עוד מלא
תחפש "טרור יהודים נגד ערבים": גם כאן, יש עוד מלא.
"טרור" הוא "טרור" ללא קשר מאיזה צד הוא מגיע!