פורום תוכיפדיה
התוכים יכולים לשכוח אותי? - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: התוכים יכולים לשכוח אותי? (/showthread.php?tid=4431)

עמודים: 1 2 3 4 5

RE: התוכים יכולים לשכוח אותי? - רינה - 12-13-2023

אוקיי לא אתן להם יותר

אתמול שחררתי אותם בבית והם היו ממש מתוקים התחילו לסנץ לי את הלחי  חיוך גדול
הם אכלו בסדר את הכופתיות ובאו בקריאה ראשונה אימון תעופה.
אחר כך עשיתי איתם תרגילים של "תן לי יד" וסיבוב לאחד התו.

כים היה פיסוק רגליים כשהיה גוזל (קראתי איך לסדר את זה) אבל עד עכשיו קשה לו להסתובב (הוא עומד על משענת של כיסא) הוא עומד על רגל אחת ומנסה להושיט את האחרת לסיבוב אבל לא מצליח רק לפעמים עם המקור.
יש משהו שאפשר לעשות?
להפסיק עם התרגיל ? להמשיך?

בטעות בהודעה השניה באמצע שלחתי  מְבוּלבָּל

RE: התוכים יכולים לשכוח אותי? - צבי דגן - 12-13-2023

ראשית, תראי תמונות להמחשה כדי שנבין את הבעיה טוב יותר.
כדאי להראות גם סרט ווידאו כהוא מתקשה להסתובב.
לאחר מכן אוכל לומר לך אם להפסיק עם התרגיל או להמשיך.

RE: התוכים יכולים לשכוח אותי? - רינה - 12-13-2023

היי עשיתי להם את התרגיל של הסיבוב והיה טוב קוקו השתפר עדיין קצת קשה אבל פחות  חיוך גדול  חיוך גדול

אני חושבת שכדאי להמשיך ..
ככה לאט לאט יהיה לו יותר קל

RE: התוכים יכולים לשכוח אותי? - יוסף !!! - 12-13-2023

לשיקולך  חיוך גדול

תלמדי אותם לעשות גם שלום זה תרגיל שאנשים אוהבים!

RE: התוכים יכולים לשכוח אותי? - רינה - 12-14-2023

הם יודעים לתת יד מסמִיק
כשאני מתאמנת עם אמא שלי עם התוכים בתעופה חופשית (עדיין בבית ) אז הם באים אלי מקבלים גרעינים ואז אני צריכה להגיד לאמא לקרוא להם ואז הם כבר טסים אליה נראה לי כי הם חושבים שתקראי להם זו הפקודה לעוף  חיוך גדול (לפחות לו כולם חבינו כי זה בשפה אחרת)

וניסיתי להגיד להם טוס הם לא מבינים כל כך רק קצת

ויש לי בעיה אחרי שאני משחררת אותם בבית ועובר שעה שעתיים בערך ואני רוצה להחזיר אותם לכלוב ואני שמה להם קצת זרעים שיכנסו אבל כי הם שלושה אז רק כמה נכנסים ועד שהאחרון נכנס הראשון כבר יצא ונגמרו הגרעינים ואני מנסה להכניס שוב בהם מתחילים לנשוך חזק  הא

RE: התוכים יכולים לשכוח אותי? - יוסף !!! - 12-14-2023

תרימי אותם ביד ותכניסי חייכן
ואת צריכה ללמד אותם את המילה טוס
אם גידלת אותם להאכלת יד משהם היו גוזלי אז למה הם נושכים?

ותזהרי אם הפרי פלייט כי בחוץ אם יכולים לעוף לדברים שמסקרנים אותם לכן תתאמני איתם באולם גדול ואפילו תיסעי למקום בלי עצים כמו שדה מדבר שטח פתוח

RE: התוכים יכולים לשכוח אותי? - רינה - 12-14-2023

הם נושכים כי הם לא רוצים להכנס לכלוב .

אפשר בכלל לעשות פרי פלייט בחצר או בעיר?

אני מכניסה ביד

פשוט בשבילם טוס זה תקראי להם

כשהם בתוך הכלוב כדי מאוד לעזוב אותם שהם יעשו תרגיל בתוך הכלוב ותתני להם צ'ופר ואז תסגרי!
בתחילת האימונים לפרי פלייט בחוץ את צריכה ללכת למקום פתוח אם תתחילי בחצר או בעיר אם יכולים לברוח מהסתקרנות לאיזה משהו לכן צריך שלב שלב.
וכשמכניסים לכלוב לא לתפוס בכוח אלא שהם יעמדו על האצבע ולהכניס.
את צריכה להתאמן איתם בסיסי כנראה שהחסרת את החלק הזה ללמד אותם ''בוא'' ו''טוס'' שזה לרדת או לעוף!  חיוך גדול

תשלחי סרטון של הפר פלייט!
מעניין אותי לראות [ואת שלושתם כמובן חורץ לשון ]

RE: התוכים יכולים לשכוח אותי? - רוני - 12-14-2023

(12-14-2023, 06:29 PM)רינה כתב: הם נושכים כי הם לא רוצים להכנס לכלוב . הגיוני אפילו אם הם מוחתמים ברמה טובה.

אפשר בכלל לעשות פרי פלייט בחצר או בעיר?   בהחלט אפשרי, אני עושה את זה עם התוכי שלי. כבר קראת את המאמר שלי? תעופה חופשית (Free Flight) / רוני

אני מכניסה ביד לא טוב להכניס תוכי לכלוב עם הידיים שלך (גם אם הוא עומד לך על האצבע ובודאי שלא להחזיק לו את  הגוף)

פשוט בשבילם טוס זה תקראי להם  לא הבנתי 

(12-14-2023, 07:13 PM)יוסף !!! כתב: כשהם בתוך הכלוב כדי מאוד לעזוב אותם שהם יעשו תרגיל בתוך הכלוב ותתני להם צ'ופר ואז תסגרי!
בתחילת האימונים לפרי פלייט בחוץ את צריכה ללכת למקום פתוח אם תתחילי בחצר או בעיר אם יכולים לברוח מהסתקרנות לאיזה משהו לכן צריך שלב שלב.
וכשמכניסים לכלוב לא לתפוס בכוח אלא שהם יעמדו על האצבע ולהכניס.  הדרך הכי טובה להכניס תוכים לכלוב (ויש שיאמרו שזו הדרך היחידה להכניס תוכי לכלוב מבלי לגרום לבעיות התנהגות) זה ללמד את התוכי להיכנס לכלוב בפקודה שלך.
את צריכה להתאמן איתם בסיסי כנראה שהחסרת את החלק הזה ללמד אותם ''בוא'' ו''טוס'' שזה לרדת או לעוף!  חיוך גדול

תשלחי סרטון של הפר פלייט!
מעניין אותי לראות [ואת שלושתם כמובן חורץ לשון ]גם אני אשמח לראות 

רוני אלפתה את הגרינציק שלך להיכנס לכלוב בפקודה?