פורום תוכיפדיה
מה הם האפשרויות? - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: מה הם האפשרויות? (/showthread.php?tid=3939)

מה הם האפשרויות? - בח"מ - 04-24-2023

לצורך התענינות בלבד-
איה סוג תוכי מתאים לקריטריונים הבאים?
מסוגל לדבר (כמה שיותר קל לאלף אותו לכך)
שקט
אינו מלכלך
המחיר כעת פחות שנה
תודה!
(כמו"כ היכן ניתן לקנות גוזלים להמשך האכלה בגידול מסודר?)

RE: מה הם האפשרויות? - צבי דגן - 04-24-2023

שאלת שאלה מורכבת מאוד.
יש לך שני כלים שאם תשתמש בהם תמצא את המענה לשאלותיך.
  1. לקסיקון התוכים שלנו
  2. מחירון
לאחר שתעשה את ה"עבודה השחורה" ועיין תתלבט, אשמח לעזור לך.

RE: מה הם האפשרויות? - בח"מ - 04-24-2023

סליחה,
לא התכונו שתעשו עבורינו עבודות שחורות...
פשוט הלקסיקון חסום לנו (יותר נכון כאשר מעונינים לעבור אחד על אחד)
כמו"כ רצינו רק בערך ההצעות שחולפות בראש כך...

RE: מה הם האפשרויות? - יוסף !!! - 04-24-2023

או אמזונה כחולת מצח או אקלקטוס

RE: מה הם האפשרויות? - צבי דגן - 04-24-2023

(04-24-2023, 04:07 PM)בח"מ כתב: פשוט הלקסיקון חסום לנו (יותר נכון כאשר מעוניינים לעבור אחד על אחד)
למה הלקסיקון חסום?
האם גם הקישור הזה חסום? תוכים בינוניים (20 ס"מ עד 32 ס"מ)
או הקישור הזה? תוכים גדולים (מעל 32 ס"מ)
לגבי "הצעות", אפשר להציע כל כך הרבה שאני לא רואה בזה כל טעם במיוחד משום שאני לא יודע מה בדיוק אתה אוהב ואיזה תוכים מוצאים חן בעיניך (זהו קריטריון חשוב).
לכן, אתה צריך לבחור 3-4 תוכים ולהתלבט איתם, כאן יהיה המקום להכוונה שלנו.

RE: מה הם האפשרויות? - shauliav2 - 04-25-2023

(04-24-2023, 02:18 PM)בח"מ כתב: לצורך התענינות בלבד-
שקט
אינו מלכלך
המחיר כעת פחות שנה
תודה!
יש לך כל כך הרבה דרישות שלדעתי לא קיימות ..
שקט - תוכי בדר"כ אינו שקט הדרך שלו לתקשר היא באמצעות הקול כן יש שוני בווליום שלהם והם יכולים לצרוח ממש חזק שלנו לבני האדם זה מפריע אבל ניתן ע"י אילוף לצמצם את התדירות.
אינו מלכלך - מה כוונתך? לא עושה צרכים ? ציפור עפה ונוהגת לעשות צרכים גם במעוף בנוסף חילוף החומרים שלהם מהיר ז"א צרכים בד"כ בתדירות של רבע שעה . מעבר לכך הם מכרסמים, זורקים דברים וכד.
מחיר? זה מו"מ חוץ מהשפעות של הרט"ג עם נושא ההיתרים שלדעתי דחף את המחיר כפי מעלה לזנים מסוימים.
לסיכום אם מקובל עליך סעיף השקט והלכלוך אתייחס לתוכי שיחסית נוח לאילוף כמו האמזונה שלי היא בד"כ עושה את הצרכים במקום קבוע, ברוב היום היא מקשקשת בנועם אבל כשהיא רואה משהו שהיא רוצה או לעיתים רוצה יחס היא צועקת וזה לא תמיד נעים. המחיר נע בין 4500 ל 7500 תלוי בזן, בדיקות, גיל וכד
בהצלחה

RE: מה הם האפשרויות? - בח"מ - 04-25-2023

(04-24-2023, 06:18 PM)צבי דגן כתב:
(04-24-2023, 04:07 PM)בח"מ כתב: פשוט הלקסיקון חסום לנו (יותר נכון כאשר מעוניינים לעבור אחד על אחד)
למה הלקסיקון חסום?

כותבים שהרובוט האוטומטי לא מצא שם דברים טובים
האם גם הקישור הזה חסום? תוכים בינוניים (20 ס"מ עד 32 ס"מ)או הקישור הזה? תוכים גדולים (מעל 32 ס"מ)לגבי "הצעות", אפשר להציע כל כך הרבה שאני לא רואה בזה כל טעם במיוחד משום שאני לא יודע מה בדיוק אתה אוהב ואיזה תוכים מוצאים חן בעיניך (זהו קריטריון חשוב).
לכן, אתה צריך לבחור 3-4 תוכים ולהתלבט איתם, כאן יהיה המקום להכוונה שלנו.

גם חסומים לנו...
תודה בכל אופן!

RE: מה הם האפשרויות? - צבי דגן - 04-25-2023

אה, יש לך אינטרנט כשר של החרדים?
בכל מקרה, לא ברור לי איזה דברים לא טובים יש שם?
בסה"כ מדובר על תכונות של תוכים מסוגים שונים.

RE: מה הם האפשרויות? - בח"מ - 04-25-2023

(04-25-2023, 09:10 AM)shauliav2 כתב:
שקט
אינו מלכלך
המחיר כעת פחות שנה
תודה!
שקט - תוכי בדר"כ אינו שקט הדרך שלו לתקשר היא באמצעות הקול כן יש שוני בווליום שלהם והם יכולים לצרוח ממש חזק שלנו לבני האדם זה מפריע אבל ניתן ע"י אילוף לצמצם את התדירות.
אינו מלכלך - מה כוונתך? לא עושה צרכים ? ציפור עפה ונוהגת לעשות צרכים גם במעוף בנוסף חילוף החומרים שלהם מהיר ז"א צרכים בד"כ בתדירות של רבע שעה . מעבר לכך הם מכרסמים, זורקים דברים וכד.
מחיר? זה מו"מ חוץ מהשפעות של הרט"ג עם נושא ההיתרים שלדעתי דחף את המחיר כפי מעלה לזנים מסוימים.
לסיכום אם מקובל עליך סעיף השקט והלכלוך אתייחס לתוכי שיחסית נוח לאילוף כמו האמזונה שלי היא בד"כ עושה את הצרכים במקום קבוע, ברוב היום היא מקשקשת בנועם אבל כשהיא רואה משהו שהיא רוצה או לעיתים רוצה יחס היא צועקת וזה לא תמיד נעים. המחיר נע בין 4500 ל 7500 תלוי בזן, בדיקות, גיל וכד
בהצלחה
התכוונו שהטון של הצעקות לא יהא גבוה (הרי ידוע שיש תוכים רעשנים ותוכים שקטים...)
מבחינת לכלוך באמת לא נראה שיש כזה דברד"א מתי התקופה של האמזונה, כעת פחות רואים במכירות
תודה על התשובה!

RE: מה הם האפשרויות? - shauliav2 - 04-27-2023

(04-25-2023, 03:11 PM)בח"מ כתב:
(04-25-2023, 09:10 AM)shauliav2 כתב:
שקט
אינו מלכלך
המחיר כעת פחות שנה
תודה!
בהצלחה
התכוונו שהטון של הצעקות לא יהא גבוה (הרי ידוע שיש תוכים רעשנים ותוכים שקטים...)
מבחינת לכלוך באמת לא נראה שיש כזה דברד"א מתי התקופה של האמזונה, כעת פחות רואים במכירות
תודה על התשובה!

למיטב ידיעתי עונת הרבייה בתקופה זו, ככל הנראה גוזלים יהיו בקרוב להמשך האכלה או לרכוש פרט טיפה בוגר יותר סביב ספטמבר אוקטובר. מעבר לכך תוכים בינוניים וגדולים טון הצעקות גבוה יחסית כדאי לשמוע אצל מי שיש לפני שאתם עושים איזה צעד.