פורום תוכיפדיה
סמלון (אייקון) אווטר אישי - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שונות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- פורום: פטפטת (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- אשכול: סמלון (אייקון) אווטר אישי (/showthread.php?tid=35)

עמודים: 1 2 3

RE: סמלון (אייקון) אישי - צבי דגן - 02-15-2018

בינתיים הוא יהיה כך, משולב בתוך הפורום.
וכלשהתכנת שלי יהיה יותר זמן פנוי יתכן שנוכל לבנות אותו כמו בעבר.
מה לדעתך לא טוב שיהיה בתוך הפורום?

ציטוט:אריאל סנדי כתב: אכן לזה התכוונתי אני זוכר שהיה מנהל בשם ג'וני הוא עדיין מנהל פה או שהוא עזב?
הוא לא נמצא כאן.
למרות שהזמנתי אותו ולמרות שהוא הבטיח לחזור, עדיין לא חזר.
הוא עסוק בעבודה וגם בבעיות אישיות.

RE: סמלון (אייקון) אישי - אריאל סנדי - 02-15-2018

לדעתי הלקסיקון צריך דף משלו ועם אפשרות חיפוש לפי א-ת לפי השם עצמו ואולי לפי איזור מחייה אם זה אפשרי, המחירון לדעתי צריך גם צריך דף משלו ואולי להוסיף לכל תוכי בנוסף למחיר גם קישור לפרופיל שלו בלקסיקון לאנשים שמתלבטים, ככה יהיה יותר פשוט למציאה אם יהיו לי עוד כמה רעיונות אני ארשום אותם כאן, מה דעתך על מה שרשמתי בנתיים?

1. לאחר שאסיים את הלקסיקון, יהיה גם אינדקס.
  2. יש אפשרות לחיפוש כאן: חיפוש הקישור הזה נמצא בדף הראשון בצד שמאל למעלה - Tukipedia.com בית חברים צוות עזרה חיפוש ארכיון
  3. שים לב שדף החיפוש מאוד משוכלל וניתן לחפש לפי המון קטגוריום וסינונים. (זה לא היה קיים באתר הקודם).
  4. יהיה גם מחירון.
    בעניין הקישור לפרופיל שלו, זה רעיון מעולה, תזכיר לי שוב כשאתחיל להכין את המחירון.
  5. תמשיך לחשוב על רעיונות ואם אוכל ליישם אותן - אשמח מאוד.

לדעתי צריך גם להוסיף אפשרות כזאת (לא יצא לי לראות אותה פה) להוסיף נושאים למועדפים שגם יהיו קלים למציאה וגם אם זה נושא שאהבת ואתה מעוניין לעיין בו (אם אתה לא זוכר את השם לדוגמא וזה נושא ישן) ושתוכל לראות אותם בפרופיל שלך אולי גם בלקסיקון אני מאמין שזה אפשרי קישור למחירון שיראה בדיוק את אותו התוכי מהלקסיקון וגם להוסיף "משתמש החודש" שזה המשתמש שעזר הכי הרבה באותו חודש לאחרים ושיהיה לו כמו הרמה של "חבר כבוד" שהיה באתר הישן רק שיהיה רשום "חבר החודש"

[Image: 367dw71.gif]

גם אפשרי להוסיף (מתי שיהיו מאמרים/אם כבר יש) מאמר רנדומלי שיהיה במיקום מסוים בדף הראשי כל פעם שלדוגמא תעשה רענון לדף או שתעבור מאשכול לדף הבית יהיה את המאמר

צבי אולי כדאי שאפתח אשכול רעיונות כדי לא למלא פה את האשכול?

יהיו מאמרים.
בעניין "מאמר רנדומלי" זה כבר קשור לתחום התכנות.
אתה יכול לפתוח אשכול עבור רעיונות של כל הגולשים.

RE: סמלון (אייקון) אווטר אישי - mendy1212 - 05-12-2021

שלום צבי, אני מנסה לעשות תמונת פרופיל של הקוקטייל שלי וכתוב לי תקן את השגיאות הבאות: הקובץ לא תקין, נסה להעלות קובץ אחר. ובכל התמונות זה ככה, יש סיבה לזה?

RE: סמלון (אייקון) אווטר אישי - צבי דגן - 05-12-2021

הממדים המרביים של תמונת הפרופיל הם 100x100 פיקסלים, ובנפח עד KB100 לכל היותר.
כפי שהכנתי לך.
אם לא תצליח, תעלה אותה לכאן (או תשלח לי את התמונה במייל) ואני אכן לך את תמונת הפרופיל.