פורום תוכיפדיה
התנהגות אכילה מוזרה אצל הג׳אקו שלי - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: התנהגות אכילה מוזרה אצל הג׳אקו שלי (/showthread.php?tid=3225)

עמודים: 1 2 3

RE: התנהגות אכילה מוזרה אצל הג׳אקו שלי - צבי דגן - 05-09-2022

סבבה
שים כאן את הקישור

RE: התנהגות אכילה מוזרה אצל הג׳אקו שלי - shauliav2 - 05-10-2022

(05-09-2022, 08:29 AM)צבי דגן כתב: סבבה
שים כאן את הקישור: 

https://youtube.com/shorts/o_Z1pMGSPSA
ניסיון להעלות סרטון מקלחת

RE: התנהגות אכילה מוזרה אצל הג׳אקו שלי - צבי דגן - 05-10-2022

יפה

RE: התנהגות אכילה מוזרה אצל הג׳אקו שלי - אמנונימוס - 05-25-2022

היי 
אני יודע שזה נושא שעלה בעבר כאן באשכול לגבי נסיעה לחו"ל והגאקו..
בקרוב אני מתכנן יציאה לחול לשבועיים ועולה השאלה לגבי השארת התוכי או למסור אותו לאומנה ....
אגב, עשיתי בדיקה קטנה, השארתי אותו יומיים לבד כאשר מישהו מהמשפחה הגיע רק לתת לו אוכל ולהחליף מים - פעמיים ביום
האמת הוא היה נראה ממש ממש עצוב ומסכן   עָצוּב  ... כאשר הם הגיעו והיו איתו חצי שעה כזה  (לא הוציאו מהכלוב) היה מבסוט קצת 
אבל בכללי היה לו קשה.
יש כמה אפשרות :
  1. למסור לשבועיים למגדל תוכים אבל אני קצת חושש כי יש לו מלא תוכים, גם ג'אקויים וקוקטיילים ועוד ...
  2. לבקש ממשפחה שיגיעו כמו שעשו ביומיים ...
  3. לבקש מהמשפחה שייקחו אותו אליהם לשבועיים (בתקווה שיסכימו) .
אגב חשוב לציין, הוא רגיל מדי יום לצאת מהכלוב ולעוף בבית לפחות לשעה . חוץ ממני אף אחד לא יצליח לקחת אותו ולהכניסו לכלוב.
האם יש הצעה מתוך ניסיון במקרים דומים?

RE: התנהגות אכילה מוזרה אצל הג׳אקו שלי - shauliav2 - 05-25-2022

(05-25-2022, 09:12 AM)צבי דגן כתב: היי 
אני יודע שזה נושא שעלה בעבר כאן באשכול לגבי נסיעה לחו"ל והגאקו..
בקרוב אני מתכנן יציאה לחול לשבועיים ועולה השאלה לגבי השארת התוכי או למסור אותו לאומנה ....
אגב, עשיתי בדיקה קטנה, השארתי אותו יומיים לבד כאשר מישהו מהמשפחה הגיע רק לתת לו אוכל ולהחליף מים - פעמיים ביום
האמת הוא היה נראה ממש ממש עצוב ומסכן   עָצוּב  ... כאשר הם הגיעו והיו איתו חצי שעה כזה  (לא הוציאו מהכלוב) היה מבסוט קצת 
אבל בכללי היה לו קשה.
יש כמה אפשרות :
1. למסור לשבועיים למגדל תוכים אבל אני קצת חושש כי יש לו מלא תוכים, גם ג'אקויים וקוקטיילים ועוד ...
2. לבקש ממשפחה שיגיעו כמו שעשו ביומיים ...
3. לבקש מהמשפחה שיקחו אותו אליהם לשובעיים (בתקווה שיסכימו) .
אגב חשוב לציין, הוא רגיל מדי יום לצאת מהכלוב ולעוף בבית לפחות לשעה . חוץ ממני אף אחד לא יצליח לקחת אותו ולהכניסו לכלוב.
האם יש הצעה מתוך נסיון במקרים דומים?

יש עוד אפשרות אני מוכן לארח אותו אצלי לתקופה של שבועיים בכלוב שלו באהבה וטיפול מסור

(05-25-2022, 09:17 AM)צבי דגן כתב:
(05-25-2022, 09:12 AM)צבי דגן כתב: היי 
יש כמה אפשרות :
אגב חשוב לציין, הוא רגיל מדי יום לצאת מהכלוב ולעוף בבית לפחות לשעה. חוץ ממני אף אחד לא יצליח לקחת אותו ולהכניסו לכלוב.
אני בעד סעיף מספר 2 - לבקש ממשפחה שיגיעו כמו שעשו ביומיים.
הסבר: מאחר שהתוכי עובר חוויה לא נעימה (ההערות שלך) לכן, העיקרון המנחה צריך להיות, כמה שפחות שינויים לתוכי.
כדאי לאפשר לתוכי להתרגל אל המשפחה שאמורה להגיע לטפל בו.

נכון שאפשרות 2 עדיפה אבל חשוב לוודא שהמשפחה מחויבת ב-100% לטיפול אחרת התוכי גם יהיה בודד וגם יקבל טיפול חסר.

RE: התנהגות אכילה מוזרה אצל הג׳אקו שלי - צבי דגן - 05-25-2022

(05-25-2022, 09:12 AM)אמנונימוס כתב: יש כמה אפשרות :
אני בעד סעיף מספר 2 - לבקש ממשפחה שיגיעו כמו שעשו ביומיים.
הסבר: מאחר שהתוכי עובר חוויה לא נעימה (ההערות שלך) לכן, העיקרון המנחה צריך להיות, כמה שפחות שינויים לתוכי.
כדאי לאפשר לתוכי להתרגל אל המשפחה שאמורה להגיע לטפל בו.

אם נוח לך ויש לך את האפשרות הטכנית להעביר את התוכי יחד עם הכלוב, אני ממליץ לך לקבל את ההצעה של shauliav2

shauliav2 אמר בתגובה #15, ציטוט: "יש עוד אפשרות אני מוכן לארח אותו אצלי לתקופה של שבועיים בכלוב שלו באהבה וטיפול מסור"
הבנתי שהוא מוכן לארח את התוכי שלך למשך שבועיים.
עדיף להעביר את התוכי יחד עם הכלוב שלו מפני שהכלוב הזה מוכר לו והוא ירגיש פחות את השינוי.

RE: התנהגות אכילה מוזרה אצל הג׳אקו שלי - אמנונימוס - 05-25-2022

(05-25-2022, 09:37 AM)צבי דגן כתב: shauliav2 אמר בתגובה #15, ציטוט: "יש עוד אפשרות אני מוכן לארח אותו אצלי לתקופה של שבועיים בכלוב שלו באהבה וטיפול מסור"
הבנתי שהוא מוכן לארח את התוכי שלך למשך שבועיים.
עדיף להעביר את התוכי יחד עם הכלוב שלו מפני שהכלוב הזה מוכר לו והוא ירגיש פחות את השינוי.

כן כן.. סליחה פספסתי את ההכי חשוב וגם היה בבולד חחחח שלחתי לו הודעה פרטית לטלפון. תודהההה לכם

[Image: vQJLWPk.gif]