פורום תוכיפדיה
[פיצול אשכול] אני רוצה לנסוע להורים שלי - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: [פיצול אשכול] אני רוצה לנסוע להורים שלי (/showthread.php?tid=3152)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

[פיצול אשכול] אני רוצה לנסוע להורים שלי - אורלי רבינו - 02-07-2022

הי צבי.
אני רוצה לנסוע להורים שלי.
אתה יודע אולי איפה אוכל להשאיר את התוכון שלי בזמן שלא אהיה? וגם מבחינת שמדאיג אותי זה שהתוכון לא יאבד את האימון שלו בי. מה כדאי לי לעשות?

RE: קולות ותזונה - צבי דגן - 02-07-2022

קחי את התוכי איתך.

RE: קולות ותזונה - צבי דגן - 02-07-2022

את יכולה לנסות כאן: פינת חי שיקומית פותחת שעריה לבעלי חיים

RE: קולות ותזונה - אורלי רבינו - 02-09-2022

הי צבי,
תוכים אוהבים כובעים?
אני שואלת כי כל פעם שאני שמה כובע או קשת בתור כיסוי ראש, התוכון שלי עף אליי וגם אני שמה לב שהוא מסתובב בדירה כשאני לא נמצאת וזה ע"י ה"הפתעות" שהוא משאיר.
מה לדעתך זה אומר?

RE: קולות ותזונה - צבי דגן - 02-09-2022

אני לא בטוח שתוכים אוהבים דווקא כובעים, קשתות או כיסויי ראש.
מצד שני, התוכים ערניים מאוד לכל שינוי שאת עושה בגופך, זה כולל, צבע בציפורניים, תסרוקת וגם כיסוי הראש.
לפעמים התוכים משתעשעים עם השינוי, אבל יש פעמים שהשינוי מפחיד אותם ולכן צריך להיות ערניים לתופעה.

RE: קולות ותזונה - אורלי רבינו - 02-09-2022

הי צבי, אוקי, והעניין שהוא משאיר :הפתעות," כמעט בכל מקום, דווקא כשאני לא בבית. מה זה אומר?

RE: קולות ותזונה - אורלי רבינו - 02-10-2022

הי צבי,
מצרפת לך תמונה של חטיף שקניתי לתוכון שלי.
רציתי לקנות לו עוד נדנדה, כי ראיתי שהוא אוהב להפיל אותה ואז לחכות שאני אחזיר לו אותה ואז הוא שוב מפיל וזה מצחיק אותי. אך לא מצאתי נדנדה קטנה אז קניתי לו את החטיף הזה. זה בסדר?
גם בחנות שקניתי אותו אמרו לי שאוכל להשאיר את התוכון שלי בזמן שלא אהיה. השאלה שלי איך אוכל לוודא שהאימון שהוא כל כך נותן בי כרגע לא יאבד?
אני לא רוצה לחזור אחורה אחרי כל מה שהשגתי איתו. הביטחון שהוא נותן בי ומרגיש. הנשיקות שהוא נותן לי. זה שהוא מתכרבל אצלי עם הראש ומנמנם. אני לא רוצה לאבד את זה.[Image: V3xOhmZ.jpg]

RE: קולות ותזונה - צבי דגן - 02-12-2022

המזון הזה טוב.
יש ביסוס לחששות שלך ויתכן שתאבדי חלק מהאמון של התוכי.
אם כי זה לא יהיה כל כך נורא כפי שאת חוששת.

RE: קולות ותזונה - אורלי רבינו - 02-12-2022

הי צבי, תודה.
אני באמת רואה שהתוכי שלי אוהב את החטיף.
גם זה שהוא בצורת מקל, אז זה גם כמו משחק בשבילו. ושמתי לב באמת שכל פעם שאני יוצאת מהבית הוא משמיע קולות כאילו הוא אומר לי: אמא, אל תלכי בגלל זה אני מצד אחד פוחדת להשאיר את התוכון שלי באותה חנות שאמרו לי בגלל הדבר הזה, שלא יחשוב שאני נוטשת אותו ומצד שני, אני יודעת שעם כל זה שאולי אני אאבד חלק מהאימון, לפחות אני יודעת שהוא יהיה בידיים טובות ולא אצל הבחור שהביא לי אותו.
עוד דבר ששמתי לב היום, התוכון שלי, אוהב את הטלפון שלי והיום כשהוא היה על הכתף שלי, הוא פשוט הצמיד את הראש שלו ללחי שלי ונרדם ואפילו הוא נח על הכרית שלי והוא נותן לי מלא נשיקות עם המקור והוא אוהב להתכרבל בשיער שלי.
הוא אוכל תפוחים. קישוא, בטטה, פלפלים. את המזון ביצים הוא גם אוהב. אני בהחלט מרגישה שטוב לו ונעים לו והוא מרגיש בטוח ורגוע. מקווה שהוא ירגיש ככה גם כשאחזור.
שוב תודה

RE: [פיצול אשכול] אני רוצה לנסוע להורים שלי - צבי דגן - 02-12-2022

נסיעה טובה, בילוי נעים ובהצלחה.