פורום תוכיפדיה
גוזלי תוכון. - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: גוזלי תוכון. (/showthread.php?tid=2698)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: גוזלי תוכון. - אורלי רבינו - 04-27-2021

הי ארי, תודה.
האמת שהיום שמתי להם גזר ומלפפון ותפוח והאמא התחילה שוב לאכול ירקות. אז קצת נרגעתי.
אני מקווה שיהיו לי גוזלים בקרוב שאני אוכל לגדל.
אני מתגעגעת לגוזלית שלי, אבל כנראה שהיא הרגישה שזה בזמן שלה להיות חופשיה, היא הייתה אצל ידיד שלי כשנסעתי וכנראה שהיא לא הייתה רגילה לסביבה. כי היא לא שמעה את הקול שלי ואת השירה שלי, אז היא פשוט ניצלה את זה שהדלת הייתה פתוחה והיא פשוט התכופפה.
ידיד שלי אמר שהוא ראה חבורה של עורבים רודפים אחריה, אני מקווה שהיא הצליחה להתחמק מהם.
הוא ניסה לעקוב אחריה עם רחפן אבל הוא לא הצליח.

RE: גוזלי תוכון. - אורלי רבינו - 04-27-2021

הי צבי, תוכל לשלוח לי שוב את הקישורים מאמרים על הצמחים שמותר לתת לתוכי קוקטיל?

RE: גוזלי תוכון. - צבי דגן - 04-27-2021

אלה המאמרים
  1. צמחים מותרים וצמחים רעילים
  2. מזונות / מאכלים שנראים כלא מזיקים

RE: גוזלי תוכון. - אורלי רבינו - 04-28-2021

הי צבי, תודה על המאמרים. יש לך תשובה גם לגבי התגובה הקודמת? האמת שהיום שמתי להם גזר ומלפפון ותפוח והאמא התחילה שוב לאכול ירקות. אז קצת נרגעתי.
אני מקווה שיהיו לי גוזלים בקרוב שאני אוכל לגדל.
אני מתגעגעת לגוזלית שלי, אבל כנראה שהיא הרגישה שזה בזמן שלה להיות חופשיה, היא הייתה אצל ידיד שלי כשנסעתי וכנראה שהיא לא הייתה רגילה לסביבה. כי היא לא שמעה את הקול שלי ואת השירה שלי, אז היא פשוט ניצלה את זה שהדלת הייתה פתוחה והיא פשוט התכופפה.
ידיד שלי אמר שהוא ראה חבורה של עורבים רודפים אחריה, אני מקווה שהיא הצליחה להתחמק מהם.
הוא ניסה לעקוב אחריה עם רחפן אבל הוא לא הצליח

RE: גוזלי תוכון. - אורלי רבינו - 04-29-2021

אני מתגעגעת לגוזלית שלי, אבל כנראה שהיא הרגישה שזה בזמן שלה להיות חופשיה, היא הייתה אצל ידיד שלי כשנסעתי וכנראה שהיא לא הייתה רגילה לסביבה. כי היא לא שמעה את הקול שלי ואת השירה שלי, אז היא פשוט ניצלה את זה שהדלת הייתה פתוחה והיא פשוט התעופפה.
הוא ניסה לעקוב אחריה עם רחפן אבל הוא לא הצליח. יש לך תשובה בשבילי

RE: גוזלי תוכון. - ארי סמואל - 04-29-2021

את לא שאלת כלום.

RE: גוזלי תוכון. - אורלי רבינו - 04-29-2021

הי ארי, הכוונה שלי זה האם בגלל שהגוזלית שלי לא שמעה את הקול שלי ששר לה ומחמיא לה והיא הייתה בסביבה זרה, היא פשוט ברחה? היא הייתה אצל ידיד שלי והיא פשוט ניצלה כנראה את הרגע שהדלת הייתה פתוחה והתעופפה. הןא אמר שהוא ראה חבורת עורבים רודפים אחריה וגם הוא ניסה לעקוב אחריה עם רחפן. האם יש סיכוי שהיא בחיים?

RE: גוזלי תוכון. - צבי דגן - 04-29-2021

הסבירות פחותה שהתוכי ברח, בגלל שהוא לא שמע את הקול שלך ששר לה ומחמיא לה.
הסבירות הגבוהה יותר שהיא נצלה הזדמנות שבה לא הייתם מספיק אחראים וברחה.

RE: גוזלי תוכון. - אורלי רבינו - 04-30-2021

הי צבי, אז אני שוב שואלת, איך תסביר את זה שכשהיא הייתה אצלי הדלת הייתה פתוחה לרווחה, החלון היה פתוח, היו את כל האפשרויות בשבילה ובשביל ההורים פשוט לעוף. אבל היא לא עשתה את זה. גם לא ההורים. להיפך - היא הייתה נשארת על הכתף שלי. היא הייתה עולה על היד שלי ואוכלת כופתיות וירקות.
הייתי שרה לה והייתי מנשקת לה את הראש ואת הנוצות והייתי מחמיאה לה כל פעם שהיא הייתה עפה לכלוב ושותה מים.
אף פעם לא כעסתי עליה שהיא הייתה משאירה לי הפתעות. אפילו ההורים התקרבו אליי בזכותה.
אני מרגישה קצת אשמה שנתתי אותה כשנסעתי. הייתי צריכה להשאיר אותה עם ההורים ופשוט לתת לידיד שלי להאכיל אותה ואת ההורים.
יש סיכוי שהיא בחיים?
איכשהו עם הגוזלית עוד היה לי חשק לטפל גם בהורים. אני עדיין מחליפה להם מים וירקות, אבל הם כבר לא ייתנו בי אימון אז מה הטעם?
אני מנסה מידי פעם לשיר את השיר שהייתי שרה לה, בתקווה שהיא תשמע איכשהו.

RE: גוזלי תוכון. - צבי דגן - 04-30-2021

אין לי הסבר לכל התנהגות של כל תוכי.
ההסבר שלך טוב כמו שלי ולכן אני מקבל את ההסבר שלך.
אולי כאן תמצאי את התשובה? - כיצד להבין את ההתנהגות של הקוקטייל