פורום תוכיפדיה
עזרה בנוגע למשחקים - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עזרה בנוגע למשחקים (/showthread.php?tid=2577)

עמודים: 1 2 3 4

RE: עזרה בנוגע למשחקים - ארי סמואל - 02-27-2021

חוץ מזה, נשמע שהוא מחוברת כראוי.

RE: עזרה בנוגע למשחקים - amsh - 02-27-2021

(02-27-2021, 06:11 AM)ארי סמואל כתב: חוץ מזה, נשמע שהוא מחוברת כראוי.

כנראה... הוא קנה מבית התוכים נראה לי...

RE: עזרה בנוגע למשחקים - גל חזון - 02-27-2021

שים את הענפים מחוץ לכלוב, עדיף שזה לא יתפוס מקום בכלוב

RE: עזרה בנוגע למשחקים - Alonnn - 02-28-2021

קניתי את התוכי ממלכת התוכי, אז ככה: הלכנו לווטרינרית כמה ימים אחרי שקיבלנו אותו ועשינו בדיקה כוללת (כל המחלות ובדיקת מין) הווטרינרית גם שמה לו סוג של חומר בכנפיים (אני לא זוכר נגד מה זה), אנחנו נקנה לו את המגרש המשחקים הזה עם העץ הנדנדה והסולמות, והיום אנחנו הולכים לקנות לו ענפים וסולמות לכלוב (עוד משחקים).

עוד שאלה: התוכי גוזל (בן שלושה חודשים) האם זה הגיוני שהוא ירדם באמצע היום לפעמים?

RE: עזרה בנוגע למשחקים - גל חזון - 02-28-2021

תקח ענפים טבעיים זה הכי טוב רק שים לב שזה לא מרוסס וכמובן תשטוף
כל השאר מושלם ומעבר

(02-28-2021, 02:06 PM)גל חזון כתב: תקח ענפים טבעיים זה הכי טוב רק שים לב שזה לא מרוסס וכמובן תשטוף
כל השאר מושלם ומעבר
כן ב"ענפים" התכוונתי לטבעיים

RE: עזרה בנוגע למשחקים - ארי סמואל - 02-28-2021

(02-28-2021, 02:05 PM)Alonnn כתב: קניתי את התוכי ממלכת התוכי, אז ככה: הלכנו לווטרינרית כמה ימים אחרי שקיבלנו אותו ועשינו בדיקה כוללת (כל המחלות ובדיקת מין) הווטרינרית גם שמה לו סוג של חומר בכנפיים (אני לא זוכר נגד מה זה), אנחנו נקנה לו את המגרש המשחקים הזה עם העץ הנדנדה והסולמות, והיום אנחנו הולכים לקנות לו ענפים וסולמות לכלוב (עוד משחקים).

עוד שאלה: התוכי גוזל (בן שלושה חודשים) האם זה הגיוני שהוא ירדם באמצע היום לפעמים? 

באופן כללי, בגיל הזה בסדר שהוא נרדם מעט באמצע היום.
כמה שעות הוא ישן בלילה ובאילו תנאים?

(02-28-2021, 02:08 PM)ארי סמואל כתב:
(02-28-2021, 02:05 PM)Alonnn כתב: קניתי את התוכי ממלכת התוכי, אז ככה: הלכנו לווטרינרית כמה ימים אחרי שקיבלנו אותו ועשינו בדיקה כוללת (כל המחלות ובדיקת מין) הווטרינרית גם שמה לו סוג של חומר בכנפיים (אני לא זוכר נגד מה זה), אנחנו נקנה לו את המגרש המשחקים הזה עם העץ הנדנדה והסולמות, והיום אנחנו הולכים לקנות לו ענפים וסולמות לכלוב (עוד משחקים).

באופן כללי, בגיל הזה בסדר שהוא נרדם מעט באמצע היום.
כמה שעות הוא ישן בלילה ובאילו תנאים? 
חושך מוחלט, וגם שקט, יש לנו שתי קומות בבית, הוא ישן בסלון וכל הבית למעלה, יצא מקרים אחדים שבטעות הערתי אותו באמצע הלילה, הוא ישן מעשר וחצי עד שש וחצי-שבע וחצי.

RE: עזרה בנוגע למשחקים - ארי סמואל - 02-28-2021

הוא לא ישן מספיק שעות, הוא צריך לישון לפחות 10 שעות בלילה וצריך לשאוף ל-14 שעות!

(02-28-2021, 02:46 PM)ארי סמואל כתב: הוא לא ישן מספיק שעות, הוא צריך לישון לפחות 10 שעות בלילה וצריך לשאוף ל-14 שעות!
הכלוב בסלון, ואנחנו עדיין ערים בשעות שהם 20:00-22:00, אם רק נשים משהו שיכסה את הכלוב, הוא יצליח להירדם?