פורום תוכיפדיה
עזרה בנוגע למשחקים - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: עזרה בנוגע למשחקים (/showthread.php?tid=2577)

עמודים: 1 2 3 4

RE: עזרה בנוגע למשחקים - צבי דגן - 02-25-2021

להלן חמישה מאמרים שידריכו מאותך באילוף התוכי.
תבחר רק אחד מהם ותתרגל אותו (לאו דווקא לפי הסדר שהם כתובים כאן), ורק לאחר שהתוכי ידע את התרגיל היטב תוכל להתחיל בתרגיל נוסף.
בכל פעם שתתחיל תרגיל חדש, תמיד תערוך חזרות גם על התרגיל הקודם.

RE: עזרה בנוגע למשחקים - amsh - 02-25-2021

(02-25-2021, 07:34 PM)Alonnn כתב: תודה לכולם על התשובות, מה אומרים על הדברים הבאים:
[Image: 0JziZGS.png][Image: AYqRbH4.png][Image: N14CgIv.png]

אף אחד מהדברים האלו לא מתקרב לעץ...

RE: עזרה בנוגע למשחקים - ארי סמואל - 02-26-2021

(02-25-2021, 08:58 PM)צבי דגן כתב: להלן חמישה מאמרים שידריכו מאותך באילוף התוכי.
תבחר רק אחד מהם ותתרגל אותו (לאו דווקא לפי הסדר שהם כתובים כאן), ורק לאחר שהתוכי ידע את התרגיל היטב תוכל להתחיל בתרגיל נוסף.
אני חושב שחשוב שלפני שאר התרגילים תאמן אותו בעלייה וירידה מהיד וליטוף ואז תעבור לתרגילים כמו: "סל"...

RE: עזרה בנוגע למשחקים - amsh - 02-26-2021

(02-26-2021, 06:37 AM)ארי סמואל כתב:
(02-25-2021, 08:58 PM)צבי דגן כתב: להלן חמישה מאמרים שידריכו מאותך באילוף התוכי.
אני חושב שחשוב שלפני שאר התרגילים תאמן אותו בעלייה וירידה מהיד וליטוף ואז תעבור לתרגילים כמו: "סל"... 
"עלה ו"רד" אלו תרגילים שחשובים גם לך...

RE: עזרה בנוגע למשחקים - ארי סמואל - 02-26-2021

Alonnn, אני מציע לך לעיין באשכול הזה, הוא יכול לחסוך לך קצת כסף על משחקים ולתת לתוכי פריט מאוד חשוב ומהנה.

(02-26-2021, 06:42 AM)ארי סמואל כתב: Alonnn, אני מציע לך לעיין באשכול הזה, הוא יכול לחסוך לך קצת כסף על משחקים ולתת לתוכי פריט מאוד חשוב ומהנה.

דיברתי איתו על זה, הוא אמר שאין לו מקום בבית...
Alonnn, יש באלי אקספרס ענף מפותל, בזול, זה אומנם לא תחליף לעץ מחוץ לכלוב, אבל בתור משהו בכלוב זה נחמד.
תזכור שהתוכי חייב לפחות 5 שעות של תעסוקה ביום מחוץ לכלוב...

RE: עזרה בנוגע למשחקים - Alonnn - 02-26-2021

(02-26-2021, 06:57 AM)amsh כתב:
(02-26-2021, 06:42 AM)ארי סמואל כתב: Alonnn, אני מציע לך לעיין באשכול הזה, הוא יכול לחסוך לך קצת כסף על משחקים ולתת לתוכי פריט מאוד חשוב ומהנה.

Alonnn, יש באלי אקספרס ענף מפותל, בזול, זה אומנם לא תחליף לעץ מחוץ לכלוב, אבל בתור משהו בכלוב זה נחמד.

הוא הרבה יותר מחמש שעות ביום מחוץ לכלוב, הוא בכלל לא הרבה בכלוב, וכן ראיתי גם עץ טבעי שאני רוצה לשים לו בתוך הכלוב

(02-26-2021, 11:52 AM)Alonnn כתב:

הוא הרבה יותר מחמש שעות ביום מחוץ לכלוב, הוא בכלל לא הרבה בכלוב, וכן ראיתי גם עץ טבעי שאני רוצה לשים לו בתוך הכלוב 
מצוין, שיהיה כמה שיותר מחוץ לכלוב.
איזה כלוב יש לך בשבילו?
שים לו עץ גם מחוץ לכלוב, לא עוזר לו להיות מחוץ לכלוב אם משעמם לו...

RE: עזרה בנוגע למשחקים - Alonnn - 02-26-2021

(02-26-2021, 12:15 PM)amsh כתב:
(02-26-2021, 11:52 AM)Alonnn כתב:

מצוין, שיהיה כמה שיותר מחוץ לכלוב.
איזה כלוב יש לך בשבילו?
שים לו עץ גם מחוץ לכלוב, לא עוזר לו להיות מחוץ לכלוב אם משעמם לו... 
בזמנים שהוא מחוץ לכלוב הוא בעיקר מטפס עלינו, אנחנו מלטפים אותו, אני עושה לו אימונים קלילים כאלה.

RE: עזרה בנוגע למשחקים - ארי סמואל - 02-27-2021

1. עכשיו זה כיף אבל בעתיד אתה תצטרך שיהיו לו צעצועים ותעסוקה שהיא לא אתה או המשפחה שלך...

2. האימונים צריכים להיות אחרי שלקחת לו את האוכל 4-6 שעות לפני!