פורום תוכיפדיה
תהליך החברות של התוכי שלי - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: תהליך החברות של התוכי שלי (/showthread.php?tid=2262)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: תהליך הפיכת התוכי שלי להאכלת יד מוצלחת אי"ה - אהבת חיות - 12-30-2020

כיוון שהנוצות לא גדלו למקסימום.

RE: תהליך הפיכת התוכי שלי להאכלת יד מוצלחת אי"ה - SHILO - 12-30-2020

ולשיגדלו הוא יעוף ויתקע בחלון למשל ובדברים לא?

זה מאוד תלוי.

RE: תהליך הפיכת התוכי שלי להאכלת יד מוצלחת אי"ה - SHILO - 12-30-2020

תפרט בבקשה

בתור התחלה אם יש לך וילון הוא יראה אותו ולא יתקע.
האפשרות הנוספת חוזרת שוב לאימונים, בעתיד תוכל לאמן אותו שיבוא ליד שלך כך שהוא ידע לשלוט יותר בתעופה שלו.

RE: תהליך הפיכת התוכי שלי להאכלת יד מוצלחת אי"ה - מוריה1609 - 12-31-2020

הוא יתקע במראות ובחלונות, כן. אלא אם כן תכסה את החלון בוילון , למרות שהוא יכול גם להיתקע בקיר אז אין הבדל.
כשהתוכי שלך יוכל לעוף , תאמין לי שהוא יעופף חופשי בחדר כמו התוכון שלי שכהכנפיים שלו כמעט שלמות וקודם היה גזור כנפיים.
אם התוכי כל היום על גג הכלוב בטח משעמם לו, הכלוב קטן לו מידי ובחוץ אין לו מה לעשות חוץ מלעמוד על הגג ולאכול או לעמוד על הענף.
או שתקנה / תכין לו סטנד או שתקנה לו כלוב גדול יותר, אני יודעת שכרגע זה לא אפשרי לך אבל אני מסבירה לך את המצב של התוכי אז תחשוב מה ביכולתך לעשות או לאלתר לו.

RE: תהליך הפיכת התוכי שלי להאכלת יד מוצלחת אי"ה - אהבת חיות - 12-31-2020

(12-31-2020, 06:03 AM)מוריה1609 כתב: הוא יתקע במראות ובחלונות, כן. לא בהכרח יקרה תלוי איך מלמדים.
אלא אם כן תכסה את החלון בוילון , למרות שהוא יכול גם להיתקע בקיר אז אין הבדל.
כשהתוכי שלך יוכל לעוף , תאמין לי שהוא יעופף חופשי בחדר כמו התוכון שלי שכהכנפיים שלו כמעט שלמות וקודם היה גזור כנפיים.
אם התוכי כל היום על גג הכלוב בטח משעמם לו, הכלוב קטן לו מידי ובחוץ אין לו מה לעשות חוץ מלעמוד על הגג ולאכול או לעמוד על הענף.
או שתקנה / תכין לו סטנד או שתקנה לו כלוב גדול יותר, אני יודעת שכרגע זה לא אפשרי לך אבל אני מסבירה לך את המצב של התוכי אז תחשוב מה ביכולתך לעשות או לאלתר לו.
מסכים שכנראה תצטרך למצוא דרך יצירתית לתוכי בכדי שלא ישעמם לו.
מוריה בבקשה תפסיקי ללחוץ על עניין הכלוב, אני מניח שהוא הבין את העניין, אם היה יכול לקנות או אם היה לו מקום אני מאמין שהוא היה שם כבר.

RE: תהליך הפיכת התוכי שלי להאכלת יד מוצלחת אי"ה - מוריה1609 - 12-31-2020

אני רק אומרת כמו אחרים שאמרו ( לא מכאן ) שמי שלא יכול לדאוג לצרכים בסיסיים של התוכי שהוא קונה, עדיף שלא יקנה ויגרום לתוכי שלו להרגיש רע ולחיות בתנאים שלא מתאימים.
בגלל זה אני לא קונה קוקטייל, כי אין לי מה שצריך כרגע כדי להשקיע בו בתנאים נורמליים אז אני לא רוצה לעשות לו רע ופשוט לא קונה.
אולי לא תסכים איתי אבל זו דעתי ואני חושבת שזה ממש נכון.

RE: תהליך הפיכת התוכי שלי להאכלת יד מוצלחת אי"ה - אהבת חיות - 12-31-2020

(12-31-2020, 07:48 AM)מוריה1609 כתב: אני רק אומרת כמו אחרים שאמרו ( לא מכאן ) שמי שלא יכול לדאוג לצרכים בסיסיים של התוכי שהוא קונה, עדיף שלא יקנה ויגרום לתוכי שלו להרגיש רע ולחיות בתנאים שלא מתאימים.
אני יותר ממסכים איתך שאדם שלא יכול לתת לכל חיה שהוא מביא את הצרכים הבסיסיים שלא יביא (לצערי הרב אנחנו רואים את התוצאות שאנשים זורקים את החיה שלהם לרחוב כי אין להם כוח אליה יותר {תאמיני לי שאת לא רוצה שאספר לך סיפורים ששמעתי על התנהגות לחיות}), אבל זה לא המקרה, וגם אם הוא לא יכול הוא כבר קנה ולהבדיל מאנשים אחרים הוא מנסה לתת לו את הטוב ביותר שהוא יכול, וכנראה שהטוב ביותר בין היתר היא אהבה והשקעה ריגשית לתוכי וזה לא פחות ואולי לפעמים אפילו יותר מלקנות כלוב גדול, התוכי מצא את הפתרון שלו לכלוב הקטן, הוא נכנס אליו רק לאוכל ולשינה.
בגלל זה אני לא קונה קוקטייל, כי אין לי מה שצריך כרגע כדי להשקיע בו בתנאים נורמליים אז אני לא רוצה לעשות לו רע ופשוט לא קונה.
אולי לא תסכים איתי אבל זו דעתי ואני חושבת שזה ממש נכון.

RE: תהליך הפיכת התוכי שלי להאכלת יד מוצלחת אי"ה - SHILO - 12-31-2020

היי
הייתי רוצה לומר להגנתי, שכשקניתי את התוכי כל מי ששאלתי איזה כלוב לקנות לו, אמר לי את הכלוב הנוכחי. ועכשיו אני רואה שזה לא טוב, אז אין לי הרבה מה לעשות. כי אין לי אפשרות לקנות לו כלוב גדול יותר. אבל יכול להיות שאקנה בכל זאת.