פורום תוכיפדיה
לוח חיות מחמד סנייקס - לוח מקצועי לתחום החיות האקזוטיות - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שונות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- פורום: מכירה/קניה (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=10)
+--- אשכול: לוח חיות מחמד סנייקס - לוח מקצועי לתחום החיות האקזוטיות (/showthread.php?tid=2193)

לוח חיות מחמד סנייקס - לוח מקצועי לתחום החיות האקזוטיות - Ben Koren - 12-17-2020

[Image: fb-share.jpg]

שלום לחברים, מגדלים, אנשי החוות ובתי הגידול!
יצרנו באתר סנייקס! לוח חיות מחמד עבור כל החברים מכל הקהילות, לוח יחודי לחיות מחמד אקזוטיות.

כשבנינו את הלוח הזה התייעצנו עם מגדלי חיות מכל קצוות התחום, כולל עם צבי דגן מנהל הפורום הזה שעזר לי לאפיין שדות עבור מודעה למכירה של תוכים.
נשמח אם תרצו לפרסם בלוח חיות מחמד מקצועי לתחום מזן חדש!

קישור ללוח: לוח חיות מחמד סנייקס

פירוט מלא לפיצ'רים שבלוח למטה

[Image: FqXW5ND.png]

אז מה בלוח ?
  • פרסום מודעות כמו בלוחות מפורסמים אחרים רק עם דגש על המקצועיות בחלוקה לקטגוריות ומחלקות + שדות ייחודיים שאופיינו לכל תחום ותחום, ניתן להקפיץ את המודעות ולחדש בסיום, לערוך או למחוק בקלות, ניתן ליצור קשר עם בעל המודעה דרך העמוד, בהודעה פרטית או בהודעה לוואטסאפ.
  • עמוד מודעה - שמציג את המודעה בעמוד עם קישור ייחודי, גלריה ווידאו. את עמוד המודעה ניתן לשתף בקלות ברשתות החברתיות באמצעות כפתורי השיתוף או להעתיק ולהדביק את הקישור בכל מקום כדי להפיץ את עמוד המכירה שלכם.
    בכל עמוד מודעה יש למטה "עוד הצצה למודעות מטעם המפרסם" "מה עוד יש למוכר זה להציע"
  • הלוח האישי שלי - כל אחד יכול לעדכן את הלוח האישי שלו (כמו פרופיל) בפרטים אודות בית הגידול/עסק וכל המודעות שפרסמתם יופיעו בלוח האישי שלכם ואותו תוכלי גם לשתף באינטרנט, זה טוב לעסקים שצריכים לוח אישי רק עם המודעות שלהם כמו קטלוג, מה שמגניב בלוח האישי זה שאפשר לעדכן שם גם את הפרטים כמו: שם איש הקשר, אזור, עיר/ישוב, טלפון, אופן קבלת התשלום ואז בכל פעם שתפרסמו מודעה חדשה הפרטים שלכם ימולאו אוטומטית בכל מודעה חדשה שתשלחו וזה יחסוך לכם זמן להקליד כל פעם את הפרטים האלה מחדש כשמתכננים לפרסם הרבה מודעות.
  • הודעות פרטיות - ידוע לנו בתחום החיות האקזוטיות הפרטיות הדיסקרטיות חשובה ומשחקת תפקיד, לכן יצרנו מערכת לתקשורת דיסקרטית בתוך האתר, לשאלות או התכתבות בנושאים הקשורים למודעה, התיבה של ההודעות נמחקת כל 120 יום.
  • מכרזים - ניתן לפתוח מודעת בפורמט של מכרז, המכרז יכול להיות קצר יום אחד (24) שעות או מכרז של שבוע או מכרז באורך זמן הפרסום הרגיל - חוקים בנוגע למכרזים יפורסמו בהמשך.
ניתן לדווח מכל מודעה על "מעשה נוכלות" או ערכי טבע מוגנים או חיות בסכנת הכחדה ויהיה פיקוח גם מהצד של האתר בנושא.
הרעיון זה לשמור על החוקים של הרשויות וגם להימנע מכל מיני נוכלים שרווחת בעלי החיים לא מעניינת אותם מלהסתובב אצלנו באתר ובלוח.
בהמשך נעלה מדריכי שימוש בלוח כולל סרטונים, מי שרוצה לקחת את הלוח לסיבוב מוזמן, אפשר להתחבר לאתר סנייקס בקלות מצד שמאל יש את אזור ההתחברות והכי מהיר זה להתחבר באמצעות פייסבוק, נוצר לכם חשבון אוטומטי או למי שמעדיף יש הרשמה רגילה או באמצעות גוגל.
משתמשים ענתיקון מן העבר שרוצים להעלות אבק מהיוזר שלהם באתר סנייקס מוזמנים לנסות להתחבר ואם אתם נתקלים בבעיה בחשבון כתוצאה ממייל לא מעודכן או משהו בסגנון שלא עובד לכם, דברו איתי או במייל של התמיכה Info@snakes.co.il - לא נשאיר אתכם באוויר.

מה הלאה?
נשמח אם תפרגנו ותתחילו להשתמש ותספרו גם לחברים שלכם או אם יש לכם קשרים בקבוצות גדולות אחרות כדי לפרסם שם גם - קשרו אותי עם אנשי מפתח מתחומים אחרים נשמח לעשות שיתופי פעולה בין הקהילות.
כמו גם אני צריך עוד עזרה עם דגי מים מלוחים - אשמח אם תקשרו אותי עם מישהו מתחום זה.
חשוב לציין שהלוח נבדק בשבוע האחרון והרבה באגים ושיפורים טופלו אבל תמיד יכול להיות באג אז נשמח אם תדווחו לנו על באג בצ'אט התמיכה שבאתר או במייל info@snakes.co.il כדי שנוכל לעזור.
כבוד לאנשים שהתנדבו לעזור כדי לפתח את התחום והקהילה!

RE: לוח חיות מחמד סנייקס - לוח מקצועי לתחום החיות האקזוטיות - צבי דגן - 12-18-2020

[Image: EfGCXos.gif]