פורום תוכיפדיה
גובה הכלוב - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: ציוד (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=7)
+--- אשכול: גובה הכלוב (/showthread.php?tid=2127)

עמודים: 1 2

RE: גובה הכלוב - משפחת דוד - 11-26-2020

בסדר

מעל ארגז קרטון זה טוב?

RE: גובה הכלוב - מוריה1609 - 11-26-2020

כן, ובשעות שנוחות לך ואתה נמצא תפתח את פתח הכלוב ותקשור שלא יסגר ותאפשר להם לצאת כשהם ירצו.
קנית כבר כלוב חדש ?
( אתה קונה אחד או שניים ? )
ואיזה כלוב קנית \ אתה מתכוון לקנות ?

(11-26-2020, 09:44 AM)מוריה1609 כתב: כן, ובשעות שנוחות לך ואתה נמצא תפתח את פתח הכלוב ותקשור שלא יסגר ותאפשר להם לצאת כשהם ירצו.
אני צריך להשגיח כשהם בחוץ?
קנית כבר כלוב חדש ?
אני קונה באזור חנוכה
( אתה קונה אחד או שניים ? )
ואיזה כלוב קנית \ אתה מתכוון לקנות ?
כלוב

אני קונה בלי מחיצות

1. כמה כלובים אתה קונה?
  2. הכלוב מאוד טוב במידות.
    שים לב - יש שם שני מקלות ארוכים.  אין לך צורך בהם. אחד תוציא מהכלוב ואת השני תמקם נמוך ליד כלי האוכל , בסדר ?
  3. לכל כלוב תקנה 3-4 ענפי עמידה מאלי אקספרס ולא פחות.
    אני בכוונה אומרת את המספר הזה, מכמה סיבות - יש סיכויים שאחד הענפים יהיה שבור או לא מתאים, וגם - הם מאוד קטנים לכן 2 למשל לא יספיקו.
  4. לתוכים שלך התחילה נשירת נוצות ? אני שואלת כי אם כן אז תוך חודשיים - שלוש יצמחו נוצות התעופה ותוכל למקם את הכלובים גבוה.
  5. מה הסכום בערך שיש לך כדי להשקיע בציוד בצעצועים ( קנייה באליאקספרס ) ?
    אני יכולה להמליץ לך על כמה דברים לכלוב ומחוצה לו, אבל אני הזמנתי ב150 ..

(11-26-2020, 10:13 AM)מוריה1609 כתב:  
  1. כמה כלובים אתה קונה?
    שים לב - יש שם שני מקלות ארוכים.  אין לך צורך בהם. אחד תוציא מהכלוב ואת השני תמקם נמוך ליד כלי האוכל , בסדר ?
    למה אין צורך הם ממש טובים
    אני בכוונה אומרת את המספר הזה, מכמה סיבות - יש סיכויים שאחד הענפים יהיה שבור או לא מתאים, וגם - הם מאוד קטנים לכן 2 למשל לא יספיקו.
    אני קונה 3
  4. לתוכים שלך התחילה נשירת נוצות ? אני שואלת כי אם כן אז תוך חודשיים - שלוש יצמחו נוצות התעופה ותוכל למקם את הכלובים גבוה.
    לירוק כן והוא עף קצת
    אפשר?
    והשני לא

אני קונה את המקלות האלה

RE: גובה הכלוב - צבי דגן - 11-26-2020

חשוב יותר שהכלוב יהיה רחב מימין לשמאל מאשר גבוה או עמוק.
גודל כלוב מינימלי שדרוש לתוכי הוא שיהיה מספיק רחב (מימין לשמאל), כך שהתוכי יוכל לעוף מהמוט שבצד ימין אל המוט שבצד שמאל תוך כדי לפחות 3-4 תנועות בכנפיים.
וכמובן שככל שהכלוב יהיה רחב יותר, לתוכי יהיה יותר טוב.
נכון שיש חשיבות גם לגובה ולעומק, שיש פרופורציוני לרוכבו (מימין לשמאל).
לצערי, בחלק מהחנויות מוכרים כלובים שלא מתאימים לתוכים אלא - לנוחיות המגדלים (כלוב קטן נכנס לכל חדר בבית) ומטעמים מסחריים - קל יותר למכור כלובים קטנים.

(11-26-2020, 10:19 AM)משפחת דוד כתב:
  1. כמה כלובים אתה קונה?
    למה אין צורך הם ממש טובים מכיוון שהם לאורך ולא לרוחב הכלוב. אתה צריך שיעופו משמאל לימין ולא קדימה ואחורה כמו שמאפשרים המוטות הניתנים עם הכלוב. 
    אני קונה 3 מעולה אבל לא ענית - כמה כלובים אתה קונה ? אחד ? שניים ?
    לירוק כן והוא עף קצת ברור שהוא עף קצת, אי אפשר לגזור את הכנפיים לגמרי. אתה רואה בתחתית הכלוב נוצות ? אתה רואה על ראשו דברים לבנים קטנים ?
    אפשר?
    והשני לא מה לא ?

אני קונה את המקלות האלה 
אלה לא מקלות טובים. הם מעובדים וחלקים וקשים בדיוק כמו המוטות בכלוב, ולתוכים לא ניתן לשייף בעזרתם את המקור והציפורניים.
אולך להמליץ לך על הענפי עמידה שאני קניתי מאלי אקספרס. הנה הקישור -     https://a.aliexpress.com/_B0F0ca

(11-26-2020, 11:54 AM)מוריה1609 כתב:
(11-26-2020, 10:19 AM)משפחת דוד כתב:
  1. כמה כלובים אתה קונה?
בינתיים אחד בהמשך אני יקנה עוד אחד
  1. הכלוב מאוד טוב במידות.
    למה אין צורך הם ממש טובים מכיוון שהם לאורך ולא לרוחב הכלוב. אתה צריך שיעופו משמאל לימין ולא קדימה ואחורה כמו שמאפשרים המוטות הניתנים עם הכלוב. 
  2. לכל כלוב תקנה 3-4 ענפי עמידה מאלי אקספרס ולא פחות.
    אני קונה 3 מעולה אבל לא ענית - כמה כלובים אתה קונה ? אחד ? שניים ?
  3. לתוכים שלך התחילה נשירת נוצות ? אני שואלת כי אם כן אז תוך חודשיים - שלוש יצמחו נוצות התעופה ותוכל למקם את הכלובים גבוה.
    לירוק כן והוא עף קצת ברור שהוא עף קצת, אי אפשר לגזור את הכנפיים לגמרי. אתה רואה בתחתית הכלוב נוצות ? אתה רואה על ראשו דברים לבנים קטנים ?
פעם נשרו לו הנוצות עכשיו זה הפסיק וכן יש לו דברים לבנים על הראש
  1. מה הסכום בערך שיש לך כדי להשקיע בציוד בצעצועים ( קנייה באליאקספרס ) ?
    אפשר?
    והשני לא מה לא ?
​​​​​​​כנראה בטעות הוספתי את זה 

אני קונה את המקלות האלה אלה לא מקלות טובים. הם מעובדים וחלקים וקשים בדיוק כמו המוטות בכלוב, ולתוכים לא ניתן לשייף בעזרתם את המקור והציפורניים.
אולך להמליץ לך על הענפי עמידה שאני קניתי מאלי אקספרס. הנה הקישור -     https://a.aliexpress.com/_B0F0ca
אבל הם קצרים מדי

RE: גובה הכלוב - מוריה1609 - 11-27-2020

זה לא קשור.
20 סנטימטר זה לא קצר, וזה מסתעף לשניים.
אתה יכול לקנות 4 לא משנה כמה.
העיניין הוא שזה מעץ טבעי.
תקנה מה שאתה מעדיף..
אחרי הכל מדובר בטובת התוכים שלך ואם אין לך אופציה להשיג מהארץ ענפים אז הכי קרוב לכך יהיה להזמין כאלו.