פורום תוכיפדיה
גוזל של ארה בלו אנד גולד התגלה היום במטבח שלי - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: גוזל של ארה בלו אנד גולד התגלה היום במטבח שלי (/showthread.php?tid=1985)

גוזל של ארה בלו אנד גולד התגלה היום במטבח שלי - חוות תוכים עיר התוכים - 10-10-2020

זה ישמע מוזר אבל יש לי זוג בלו אנד גולד אצלי בבית שכנראה לא הסתפקו בתיבת קינון ב-200 שקל והחליטו לקנן במטבח שלי (פינה נסתרת) ופשוט היו מלא צעקות של גוזל וגיליתי שמסתבר שיש גוזל מעל הארון שבמטבח.
הסיפור קרה לי לפני שעתיים הגוזל אם ממש קצת ניצוי אבל הוא מתוק השארתי אותו עם ההורים אבל כן לקחתי אותו לתיבת קינון מחודש יותר כי כנראה משהו הפריע להם בתא הקודם , סיפור מוזר ומצחיק

המשך יום טוב!

RE: גוזל של ארה בלו אנד גולד התגלה היום במטבח שלי - אהבת חיות - 10-10-2020

אם יש באפשרותך יהיה נחמד שתראה תמונות

RE: גוזל של ארה בלו אנד גולד התגלה היום במטבח שלי - חוות תוכים עיר התוכים - 10-10-2020

[Image: jmTadNH.jpg]

האבא בכלובו , מזל טוב!

RE: גוזל של ארה בלו אנד גולד התגלה היום במטבח שלי - צבי דגן - 10-10-2020

אכן, סיפור מוזר.
האמת שלא ממש הבנתי מספר דברים:
  1. איפה בדיוק הזוג קינן.
  2. איך הם הגיעו למטבח?
  3. בד"כ הם צריכים תיבת קינון ולא יטילו במקום שהוא לא מוגן.
  4. משך הדגירה עומד על 26-28 + הימים אחר הבקיעה (אמרת שהגוזל היה עם תחילת ניצוי) אז איך יתכן שבמשך כל כך הרבה זמן לא הבחנתם שהזוג מקנן במטבח?
  5. מה הם אכלו במשך הזמן הזה?
  6. מי סיפק להם את האוכל?
  7. ציטוט , "לקחתי אותו לתיבת קינון מחודש יותר", האם ההורים המשיכו לטפל בו גם לאחר ששינית את המקום?
  8. למה הייתה צריך להשחית את הדמות שעומדת ליד התוכי?
  9. למה לא צילמת את תיבת הקינון?
  10. [Image: MVgeuBd.jpg]

RE: גוזל של ארה בלו אנד גולד התגלה היום במטבח שלי - חוות תוכים עיר התוכים - 10-12-2020

(10-10-2020, 08:21 PM)צבי דגן כתב: אכן, סיפור מוזר.
האמת שלא ממש הבנתי מספר דברים:
  1. איפה בדיוק הזוג קינן.
  2. איך הם הגיעו למטבח?
  3. בד"כ הם צריכים תיבת קינון ולא יטילו במקום שהוא לא מוגן.
  4. משך הדגירה עומד על 26-28 + הימים אחר הבקיעה (אמרת שהגוזל היה עם תחילת ניצוי) אז איך יתכן שבמשך כל כך הרבה זמן לא הבחנתם שהזוג מקנן במטבח?
  5. מה הם אכלו במשך הזמן הזה?
  6. מי סיפק להם את האוכל?
  7. ציטוט , "לקחתי אותו לתיבת קינון מחודש יותר", האם ההורים המשיכו לטפל בו גם לאחר ששינית את המקום?
  8. למה הייתה צריך להשחית את הדמות שעומדת ליד התוכי?
  9. למה לא צילמת את תיבת הקינון?
  10. [Image: MVgeuBd.jpg]

היי שכחתי לציין שיש לי שהזוג הזה של אחותי שהבאתי לה במתנה יש את הבית שלי , בית הגידול , ועוד כמה צימרים של סבא שלי שהוא בנה זה תמונה של בן דוד שלי אם התוכי שהוא בא לבקר אז הוא הצטלם אם האבא והוא לא מסכים שיראו את הפרצוף שלו ברשת החברתית אז הקשבתי לו וצזנרתי את פרצופו , מה שהם אכלו זה תערובת גרעינים לתוכים גדולים אם מג'הולים (תמרים) וירקות הם בריאים ובדוקים הכל טוב אני יחפש את בית הקינון כי החזרתי אותו למחסן אם בתי קינון שאני לא צריך , ואני מופטע בדיוק כמוך למה היא לא ראתה אותו ולפי חקירות שלי הוא קינן בשידה גדולה שהייתה נטושה ולא השתמשו בא , את השאר אני ישאל אותה לראות מה היא יודעת

היא בחרה בלא להביא להם כלוב אלה חדר כך שיש להם את הזמן לקנן במטבח כי שם הם לרוב (ככה עליתי על זה)

כנראה הניסוח לא נכון הצימרים גם בחצר שלי אבל הצימר הזה של אחותי בעיקרון סליחה אם הטעתי