פורום תוכיפדיה
אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שונות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- פורום: מכירה/קניה (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=10)
+--- אשכול: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? (/showthread.php?tid=1932)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - דביר - 09-18-2020

(09-17-2020, 11:16 PM)צבי דגן כתב:
ציטוט:מה אומר איזה אומנת כדאי ?
  • בידיטק - לא מכיר את רוב המדגרות האלה, ידוע לי שמשתמשים איתם להדגרת דוגרי קרקע, דורסים (כמו נשרים).
    לא מתאימים לתוכים.
  • תוכי שופ - זו אומנת טובה.
  • בית התוכים - גם זו אומנת טובה.
    שים לב שיש להם גם את החלקים למכירה בנפרד כאן: בית התוכים - חלקים - תבדוק מה משתלם יותר.
נראה שיותר זול לקנות ולבנות לבד לא חושב שיקר לקנות קרשים לזה וזכוכית לדלת.
הסט של הגוף חימום עם כל השאר זה 640 ₪ אז בטוח יצא יותר זול, אני יבנה כבר לבד, רוצה לבנות ולמכור גם.
אני מתחיל ללמוד נגרות עוד מעט אז אחרי שאדע יותר להתעסק אמכור ויעשה לעצמי.
שנה טובה ושבת שלום תודה על כל העזרה

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - צבי דגן - 09-22-2020

ברור שבבנייה עצמית, יצא לך זול יותר.
אשמח ללוות אותך לאורך תהליך הבנייה.
בינתיים, תנסה לשרטט את התוכנית שלך ותראה אותה כאן.

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - דביר - 10-05-2020

(09-16-2020, 07:54 AM)צבי דגן כתב: אומנם לא המלצות, אבל יש לך כאן כתובות של מגדלים, חנויות וחוות גידול.
אין איזה מקום שיכול להמליץ לי?
אני לא יודע כבר מאיפה לקנות יש לי אפשרות לקנות מכפר ערבי פה בזול ב70 שקל ציפורי אהבה תוכונים גם ב70 שקל הבעיה שמפחד שציפורי אהבה זה לא זכר ונקבה כי הוא אומר שהוא יודע להבדיל לפי המקור וראיתי באתר פה שאפשר רק בדיקות דם לדעת,אני גם מפחד לקנות מבוגרים מידי ,אולי כדאי לקנות ממגדל פרטי או מחנות מה אומר? חוות התוכים בכפר הס ממליץ?
הבעיה גם שהם מאוד יקרים בחנויות ומגדלים ,ביד שנייה יותר זול הבעיה שמפחד שיקנה מבוגרים,
גם אמרת לבדוק שאין להם כלמידיה בדקתי במלא מקומות הרבה אמרו לי שרק אכלת יד הם עשו להם בדיקת כלמידיה וכאלה לרבייה אין להם בדיקת כלמידיה,תכלס אפשר לקנות מכפר והכי גרוע עם יש כלמידיה מטפל לא?
תודה רבה

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - צבי דגן - 10-05-2020

אין דבר כזה "להמליץ", אפילו במקום הטוב ביותר, איך אני יכול לדעת מה יש להם באותו הרגע.
מלבד זאת, צריך לבדוק את התוכי בכל מקרה ולערוך השוות מחירים בשוק (זה תלוי גם בעונה), אסור להסתמך רק על המוכר.
לעניין הכפר, אם מדובר בכפר קאסם, מומלץ שתקרא את האשכול הזה: שוק הציפורים בכפר קאסם.
וגם כאן: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים
לא מכרת לי השיטה שניתן להבחין בין הזוויגים לפי המקור (זו אגדה אורבנית), ניתן להבחין בין הזוויגים באמצעים האלה: התנהגות בזמן החיזור, המרחק בין עצמות האגן, בדיקה גנטית.
כמובן שבתוכים שבהם יש דו-צורתיות מינים, קיימות הבדלים חיצוניים בין הזוויגים.
חוות התוכים בכפר הס, ידועים כמגדלים טובים אבל, גם אצלם צריך לבדוק את כל הפרמטרים, כמו: בריאות, זוויגים ועוד.
תזכור שעל איכות, צריך לשלם מעט יותר, תמיד תוכל לערוך סקר שווקים וגם לבדוק במחירון שלנו.
לעניין תעודת הבריאות, אם אין למוכר, תמיד תוכל לערוך את הבדיקה בעצמך ולהתנות את גמר העסקה בתוצאות הבדיקה.
מי שלא יסכים לתנאי הזה, תבין בעצמך מהי הסיבה לדבר.

(10-05-2020, 09:36 AM)צבי דגן כתב: אין דבר כזה "להמליץ", אפילו במקום הטוב ביותר, איך אני יכול לדעת מה יש להם באותו הרגע.
מלבד זאת, צריך לבדוק את התוכי בכל מקרה ולערוך השוות מחירים בשוק (זה תלוי גם בעונה), אסור להסתמך רק על המוכר.
לעניין הכפר, אם מדובר בכפר קאסם, מומלץ שתקרא את האשכול הזה: שוק הציפורים בכפר קאסם.
וגם כאן: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים
לא מכרת לי השיטה שניתן להבחין בין הזוויגים לפי המקור (זו אגדה אורבנית), ניתן להבחין בין הזוויגים באמצעים האלה: התנהגות בזמן החיזור, המרחק בין עצמות האגן, בדיקה גנטית.
כמובן שבתוכים שבהם יש דו-צורתיות מינים, קיימות הבדלים חיצוניים בין הזוויגים.
חוות התוכים בכפר הס, ידועים כמגדלים טובים אבל, גם אצלם צריך לבדוק את כל הפרמטרים, כמו: בריאות, זוויגים ועוד.
תזכור שעל איכות, צריך לשלם מעט יותר, תמיד תוכל לערוך סקר שווקים וגם לבדוק במחירון שלנו.
לעניין תעודת הבריאות, אם אין למוכר, תמיד תוכל לערוך את הבדיקה בעצמך ולהתנות את גמר העסקה בתוצאות הבדיקה.
מי שלא יסכים לתנאי הזה, תבין בעצמך מהי הסיבה לדבר.
תכלס צודק בכפר יכול להיות מלא מחלות ,אני יקח את אישתי היא יותר מבינה בזה היה לה תוכים
תודה רבה

אשתך יכולה לאבחן במחלות?
אשתך יכולה להבדיל בין הזוויגים?
הטוב ביותר הוא כפי שאמרתי לך לעיל, תבדוק את הכול בעצמך.
האם יש לך את הנקודות/הסעיפים שאליהם אתה צריך לשים לב בזמן הקנייה?

(10-05-2020, 10:05 AM)צבי דגן כתב: אשתך יכולה לאבחן במחלות?
אשתך יכולה להבדיל בין הזוויגים?
הטוב ביותר הוא כפי שאמרתי לך לעיל, תבדוק את הכול בעצמך.
האם יש לך את הנקודות/הסעיפים שאליהם אתה צריך לשים לב בזמן הקנייה?
ראיתי שיש באתר אשכול לזה נסתכל על זה ונבקש ממוכר לבצע בדיקה ,היא קצת יותר מבינה מימני זה עדיף

הבנתי