פורום תוכיפדיה
אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שונות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- פורום: מכירה/קניה (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=10)
+--- אשכול: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? (/showthread.php?tid=1932)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - yinon236 - 09-15-2020

איזה סוג?

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - דביר - 09-15-2020

(09-15-2020, 06:57 PM)yinon236 כתב: איזה סוג?

אני רוצה משהו זול להתחלה וקל לגידול בהמשך רוצה לעשות חוות תוכים ,מה אתה ממליץ להתחלה וזול וקל לטיפול ?
לאט לאט רוצה לקנות עוד בהמשך כל מיני סוגים

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - צבי דגן - 09-15-2020

אם אתה מחפש זוג תוכים למטרת רבייה, אז כל עניין ה"חברות", לא רלוונטי.
עליך להקפיד בעיקר שיהיו בריאים (לדרוש תעודת בריאות), שיהיו זכר ונקבה (באופן וודאי), שיהיו מחוברים זה עם זו, ושיהיו בגיל הרבייה (לא צעירים מידי ולא - זקנים).
באיזה תוכים מדובר?

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - דביר - 09-16-2020

(09-15-2020, 08:11 PM)צבי דגן כתב: אם אתה מחפש זוג תוכים למטרת רבייה, אז כל עניין ה"חברות, לא רלוונטי.
עליך להקפיד בעיקר שיהיו בריאים (לדרוש תעודת בריאות), שיהיו זכר ונקבה (באופן וודאי), שיהיו מחוברים זה עם זו, ושיהיו בגיל הרבייה (לא צעירים מידי ולא - זקנים).
באיזה תוכים מדובר?
קקדו
צריך לאלף אותם זה כדאי למגדל מתחיל?
רוצה להרבות אותם ולמכור אחר כך

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - דוד אליאב ברמי - 09-16-2020

(09-16-2020, 05:31 AM)דביר כתב:
(09-15-2020, 08:11 PM)צבי דגן כתב: אם אתה מחפש זוג תוכים למטרת רבייה, אז כל עניין ה"חברות, לא רלוונטי.
באיזה תוכים מדובר?
קקדו אתה מתכוון שאתה רוצה להתחיל עם זוג קקדו?
צריך לאלף אותם זה כדאי למגדל מתחיל? את ההורים לא צריך לאלף את הגוזלים אם אתה רוצה למכור צריך לאלף כי רוב האנשים שהם קונים קקדו הם רוצים שיהיה אפשר להרים אותו ולשחק איתו. אני חושב שעדיף לך להתחיל עם תוכים קטנים יותר כמו קוקטיילים ציפורי אהבה גרין צ'יקים וכאלה

(09-16-2020, 06:41 AM)דוד אליאב ברמי כתב:  

(09-16-2020, 05:31 AM)דביר כתב:
(09-15-2020, 08:11 PM)צבי דגן כתב: אם אתה מחפש זוג תוכים למטרת רבייה, אז כל עניין ה"חברות", לא רלוונטי.
באיזה תוכים מדובר?
קקדו אתה מתכוון שאתה רוצה להתחיל עם זוג קקדו?
צריך לאלף אותם זה כדאי למגדל מתחיל? את ההורים לא צריך לאלף את הגוזלים אם אתה רוצה למכור צריך לאלף כי רוב האנשים שהם קונים קקדו הם רוצים שיהיה אפשר להרים אותו ולשחק איתו. אני חושב שעדיף לך להתחיל עם תוכים קטנים יותר כמו קוקטיילים ציפורי אהבה גרין צ'יקים וכאלה
תודה רבה אחי,
זה דרך האכלת יד האילוף קורה?
יכול לבד או צריך מאלף לזה?

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - דוד אליאב ברמי - 09-16-2020

מאכילים אותו מאז שהוא גוזל ולפני ואחרי כל ארוחה מלטפים אותו שיתרגל לידיים, ושהוא נגמל לגמרי אפשר להתחיל ללמד אותו כל מיני תרגילים עם צ'ופרים

כן לבד הנה מאמרים שיכולים לעזור
אשכול האילוף הגדול
אשכול האילוף

יש עוד מלא באתר תחפש ותלמד המון

(09-16-2020, 06:59 AM)דוד אליאב ברמי כתב: מאכילים אותו מאז שהוא גוזל ולפני ואחרי כל ארוחה מלטפים אותו שיתרגל לידיים, ושהוא נגמל לגמרי אפשר להתחיל ללמד אותו כל מיני תרגילים עם צ'ופרים

אשכול האילוף הגדול
אשכול האילוף

מגניב תודה רבה

(09-16-2020, 06:59 AM)דוד אליאב ברמי כתב: מאכילים אותו מאז שהוא גוזל ולפני ואחרי כל ארוחה מלטפים אותו שיתרגל לידיים, ושהוא נגמל לגמרי אפשר להתחיל ללמד אותו כל מיני תרגילים עם צ'ופרים

אשכול האילוף הגדול
אשכול האילוף

יש לך המלצות מאיפה לקנות תוכים?

RE: אני רוצה לקנות תוכים מאיפה כדאי? - צבי דגן - 09-16-2020

אומנם לא המלצות, אבל יש לך כאן כתובות של מגדלים, חנויות וחוות גידול.

(09-16-2020, 07:54 AM)צבי דגן כתב: אומנם לא המלצות, אבל יש לך כאן כתובות של מגדלים, חנויות וחוות גידול.
איך זה הולך עם אכלת יד צריך להכניס תביצים למדגרה או שהוא שיוצא מביצה שהיא דוגרת ולוקח אותו?