פורום תוכיפדיה
ילד ואח שלו שמתעללים בתוכי מסוג קוואקר (סיפור מחריד) - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: ילד ואח שלו שמתעללים בתוכי מסוג קוואקר (סיפור מחריד) (/showthread.php?tid=1924)

ילד ואח שלו שמתעללים בתוכי מסוג קוואקר (סיפור מחריד) - חוות תוכים עיר התוכים - 09-11-2020

אתמול הלכתי אל ילד מהמושב שאני גר בו (הוא הזמין אותי כדי שאני יעזור לו קצת אם התוכי) לפי מה שהוא אמר התוכי בן כמה חודשים קוראים לתוכי צארלי , התוכי הוא קווקר ירוק ורגיל (כמו בירקון) , גזור כנפיים ( מסיבה לא מוצדקת ותבינו למה) , יש לו שני אחים (אחד תינוק בן 3 והשני בן 6 ובכיתה ב' או א' אני לא זוכר) הוא בעצמו בן 13-14 ובלי ניסיון בכלל בבעלי חיים (רק החתולות שהוא זרק אליהם סטייקים) , שבאתי אליו ראיתי כנפיים על השולחן והתוכי עומד מול זה (שכחתי לציין שאבא שלהם מחזיק במסעדת המבורגרים) התוכי בכלוב רגיל בלי מקלות שיוף , התוכי מדבר אבל מרוט נוצות , אז קיצר שבאתי התוכי עשה אפצ'י והתנפחו לו הנוצות (זה קרא כמה פעמים) התוכי כזה חברותי והם מתעללים בו בצורה נוראית , שבאנו אז התוכי פיחד מהילד ומהאחים שלו , אבל שאני באתי אל התוכי הוא גם ניסה לנשוך אותי ופחד אבל ליטפתי אותו והוא הבין שאני לא יזיק לו , אני שמתי לו גרעין אל ליד הכלוב וכך הוא יצא , לעומתם הילד והאחים שלו ואפילו הוריו שפשוט בלי לחשוב פותחים את הכלוב בפראות ותופסים את התוכי כאילו הוא איזה חמישה שקלים זרוקים בקניון , שיחקנו אם התוכי והחזרנו אותו אז כעבור רבע שעה התוכי היה משועמם אז הצעתי לילד שהזמין אותי להוציא את הקוואקר שוב אז באתי להוציא אותו והילד עצר אותי ואמר שהוא יוציא פשוט התיישבתי והסתכלתי הוא תפס את התוכי בפראות בזמן שהוא צורח ונושך אותו הילד נבהל וצעק ופשוט זרק את התוכי , ובגלל שהתוכי גזור כנפיים הוא התרסק עם קול סבל , הרמתי את התוכי לספה ושמתי אותו על ברכיים שלי שהיה לו נוח וצפינו באח הבן 6 שלו משחק במיינקראפט בפלייסטיישן 4 , כעבור חמש דקות שמתי את התוכי על השולחן הילד שהזמין אותי חטף אותו בלי להסתכל בכלל וחיבק אותו חיבוק שטני (חיבוק במובן של למחוץ אותו ושיסבול בכוונה) אמרתי לו פשוט תעזוב את התוכי מה אתה עושה לו!! והוא זרק את הקוואקר שבקושי רבע שנייה התעופף ובשנייה שהוא הגיע על האח בן ה6 שישב על הכורסה הוא נבהל זרק עליו את השלט וסוג של החתי (פגע לו בזנב ובגב) התוכי נפל ורץ מתחת לספה הוצאתי אותו העדינות ושמתי אותו לידי הוא ישר רץ ליד הרווח של הספה והתחבא שם , הבנתי שהתוכי עומד לחטוף כריז ולמות אם לא נחזיר אותו לכלוב אז החזרתי אותו אז אמא של הילד והאח בן השלוש שלו חזרו והאח בן השלוש הציק לבן ה6 הם רבו והיה צעקות אז הילד שהזמין אותי התחיל לצרוח ולריב אתם הילד שהזמין אותי דחף את הילד בן 6 על הכלוב של התוכי והכלוב נפל ונשבר התוכי נבהל וניסה לברוח מהחלון אבל האמא של הילד תפסה אותו לפני שהספיק לעלות על השיש לקחה קרטון זרקה אותו שם והטיסה אותו בוואחד בעיטה לצד של הבית , המקרה הכי נוראי שקרה זה שהילד בן השש התעצבן לקח את התוכי והתחיל להרביץ איתו כמו מוט ברזל לילד בן השלוש , לאמא שלו , ולאחיו השני , זה היה מחריד ונשבעתי לא לחזור לבית הזה יותר התוכי קיבל חתכים פצעים ואפילו שבר עצם הילדים גם היו מלאים שריטות מהמכות הילד שלח את התוכי לרצפה בזמן שהוא גוסס על הרצפה אמא שלהם צרחה עליהם ולא היה להם אכפת מהתוכי , הילד שהזמין אותי נבהל שראה את התוכי (בניגוד לאחיו ולאמא שלו) ומרוב עצבים זרק את הילד בן השלוש שמעד על התוכי , כעבור שעה של בקושי שהם ניסו להציל אותו , התוכי מת מסבל וכאבים. מצטער אם מישהו לא אהב את הסיפור ונגעל אבל אני לא נגעלתי מהתיאורים אלה מההתנהגות שלהם כלפי בעלי חיים , והמסר אל תיתנו יד ולהתעללות בבעלי חיים.

המשך יום טוב

אני שמתי לב שזה לא הפורום הנכון אבל הייתי חייב לשתף אתכם בו ושכמה שיותר יקבלו את המסר 

תקראו את הסיפור זה חשוב