פורום תוכיפדיה
האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? (/showthread.php?tid=1655)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - אהבת חיות - 05-11-2020

(05-11-2020, 10:15 PM)צבי דגן כתב:
  • הגוזל נראה בסדר.
  • הוא נמצא בתיבת הקינון, ז"א שלא מאכילים אותו ידנית?
    כן הוא בתיבת קינון וההורים מאכילים אותו עכשיו, אני חייב להודות שזה תמוה בעיניי, כיוון שהוא מוכר אותם, אז הוא מוכר פרא??
  • הטבעת לא יכולה להיות על השם שלך הן משום שלא קנית טבעות כאלה והן משום שכותבי בה את שם בית הגידול שבו בקע.
    אותו הדבר לגבי הקוויקר?
    כדי לקנות טבעות עם השם שלך אתה צריך לדעת מראש כמה הולכים להיות לך, אבל אם אתה קונה גוזלים כדי להאכיל ולחברת הגיוני שתשים טבעות עם השם שלך אבל אין לך באמת דרך לדעת כמה להזמין מראש

• האבקה הצהובה זולה יותר ונדמה לי שיש בה גם חומר חיטוי.
    יש לי ניסיון טוב איתה.
  • כיום קיים התרסיס הזה עולה כ-40 ₪, הוא חדיש יותר וכנראה גם טוב יותר, עוצר דימום פלוס ספריי Tree of life Tree of life והוא מכיל גם את האבקה M-DOC  לעצירה של דימום וחיטוי מקום הפציעה.
    משפיע מידית על מקום הפציעה.
    בעל פעילות אנטיבקטריאלית למניעת זיהומים.
    pH מאוזן המסייע לתהליך ההחלמה של הפצע.

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - צבי דגן - 05-11-2020

אתה קונה גוזל פרא, שתצטרך להאכיל ידנית + לחברת אותו.
אתה לא יכול לענוד טבעת לגוזל שלא בקע אצלך, אם תעשה זאת, זה עלול להיחשב כרמאות.
אתה תקנה טבעות, כשיהיו לך גוזלים משלך.

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - yinon236 - 05-11-2020

צבי ענה לך על השאלות, תשאל אותו אם הוא מתכוון לשים לו טבעת פתוחה? אם כן אז רצוי מאוד שלא זה מסוכן לתוכים כבר קרו מקרים עד ממש לנמק חמור

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - אהבת חיות - 05-12-2020

(05-11-2020, 10:33 PM)צבי דגן כתב: אתה קונה גוזל פרא, שתצטרך להאכיל ידנית + לחברת אותו.
זה ברור לי, אבל לא ראיתי אותו מאכיל אף גוזל (בזמן שאני הייתי שם לא ראיתי) ובכל זאת ממה שידוע לי הוא מוכר גוזלים לא פראיים.
אתה לא יכול לענוד טבעת לגוזל שלא בקע אצלך, אם תעשה זאת, זה עלול להיחשב כרמאות.
אתה תקנה טבעות, כשיהיו לך גוזלים משלך.
ינון: הטבעת שאני ראיתי לא פתוחה ועפ"י מה שאמרת הגוזל כבר גדול לטבעת, (אני מקווה שהכל בסדר פה).

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - yinon236 - 05-12-2020

טיבוע נעשה עד גיל 12 ימים

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - אהבת חיות - 05-12-2020

אני אומר לך מה נאמר לי.
אני מקווה שאני לא צריך לחשוש.

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - yinon236 - 05-12-2020

תבדוק איתו את הנושא הנ"ל

בדקתי זה מה שאמר לי

שאלת בוודאות אם הוא התכוון לטבע בטבעת סגורה?
אם יענה לך שכן אז תשאל אותו ששמעת שהטיבוע נעשה עד גיל 12 יום ומה יש להגיד לו על זה

הוא נתן לי ביד טבעת סגורה חרוטה עם השם שלו, מספר סידורי, השנה וצבע השנה הנוכחית.
עשה את בדיקת הדם ואז אמר שישים עוד יום או יומיים.
קצת תמוה לי למה לא שם את הטבעת קודם ואז עשה את בדיקת הדם.
אני קצת חושש למניעיו  עָצוּב  הא