פורום תוכיפדיה
האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? (/showthread.php?tid=1655)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - אהבת חיות - 05-11-2020

אני לא מוצא.
אני קולט תגובה אוהדת בצורה חריגה כל פעם שאני שר לתוכי.
אני תוהה לגבי העניין הזה.

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - צבי דגן - 05-11-2020

אומר לך באופן כללי, שתוכים מגיבים על כל ניסיון תקשורת עם המגדל.
אכן,לפעמים נדמה לנו שהם אוהבים יותר מוזיקה, שירה וכדומה.
לא מוכרת לי כל אסמכתא מדעית לכך.
אבל, אם התוכי שלך מגיב טוב לשירה שלך, תמשיך לשיר לו.

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - אהבת חיות - 05-11-2020

לא הייתי מציין את זה אם זה לא היה בולט בצורה חריגה.

RE: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - צבי דגן - 05-11-2020

כן, התופעה ידועה גם לי.
ועם זאת, אין לי אסמכתא מדעית לכך, זה לא אומר שאתה לא צודק, זה רק אומר שעדיין לא חקרו את הנושא באופן מדעי.

RE: [פיצול אשכול] האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - אהבת חיות - 05-11-2020

(05-10-2020, 09:14 PM)צבי דגן כתב: ראית את ההסתייגות שלי, לבדוק מהן הנקודות שסימנתי בעיגול כחול?
היום הייתי שם בכדי לעשות בדיקות חיפשתי את הנקודות השחורות לא ראיתי אותן, נראה לי שזה משהו בצילום.

OK

מקווה שאני לא טועה

תצלם שוב ותראה את התמונה.
ייתכן שחלק מהנקודות השחורות הן התחלת מצמיחת נוצות.

[Image: LWuuUmY.jpg]

[Image: WWpRd0e.jpg]

(05-10-2020, 09:52 PM)yinon236 כתב: כזכור לי זה כבר מאוחר לגיל טבעת (אני ממש בטוח בתשובה שלי)

שאלתי אותו על טבעת, הוא אמר שישים בעוד כמה ימים טבעת (שאלתי אותו לגבי טבעת עם השם שלי הוא אמר שיש לו רק עם השם שלו)
(אני צריך לחשוש שהוא לא שם לידי?)
את הקוואקרים אני לוקח ממקום אחר מה אתם אומרים כדאי לשאול לגבי טבעת עם השם שלי?

במקרה של דימום אצל הגוזלים עדיף את האבקת דרמטול
או הספריי Mistdrress?

• הגוזל נראה בסדר.
  • הוא נמצא בתיבת הקינון, ז"א שלא מאכילים אותו ידנית?
  • הטבעת לא יכולה להיות על השם שלך הן משום שלא קנית טבעות כאלה והן משום שכותבי בה את שם בית הגידול שבו בקע.
    אותו הדבר לגבי הקוויקר?
  • האבקה הצהובה זולה יותר ונדמה לי שיש בה גם חומר חיטוי.
    יש לי ניסיון טוב איתה.
  • כיום קיים התרסיס הזה עולה כ-40 ₪, הוא חדיש יותר וכנראה גם טוב יותר, עוצר דימום פלוס ספריי Tree of life Tree of life והוא מכיל גם את האבקה M-DOC  לעצירה של דימום וחיטוי מקום הפציעה.
    משפיע מידית על מקום הפציעה.
    בעל פעילות אנטיבקטריאלית למניעת זיהומים.
    pH מאוזן המסייע לתהליך ההחלמה של הפצע.