פורום תוכיפדיה
האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? (/showthread.php?tid=1655)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: [פיצול אשכול] האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - אהבת חיות - 05-08-2020

(05-07-2020, 11:52 PM)צבי דגן כתב:
(05-07-2020, 11:01 PM)אהבת חיות כתב: קוואקר לא נחשב בינוני מול קוקטיל שנחשב קטן?
משקלו של קוואקר בוגר: 120 גרם
משקלו של קוקטיל בוגר:  100 גרם
הבדל של כ-20% - לא הבדל גדול.

אוקיי, אני שמח שאפשר לשים אותם ביחד. מה מרחק הגילאים המקסימלי שאני יכול לשים אותם ביחד (כיוון שאני לא בטוח ב100% לגבי הגילאים שאמרו לי)
שניהם אוכלים את אותו סוג של דייסה? - כן

ולגבי קוואקר ובתים קטנים בעייתי? לא הבנתי את השאלה
אומרים שקוואקרים רועשים אם אני רוצה לגדל תוכי כזה בבית קטן רוב הסיכויים שיהיו בעיות עם הרעש
וכמה הם סלחנים לילדים? שניהם ידידותיים מאוד, כמובן שהכל תלוי באיכות החברות.  

RE: [פיצול אשכול] האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - yinon236 - 05-08-2020

לגבי הגילאים זה לא משהו מדויק שאפשר לענות לך בפרט שיש הבדל בסוגים, תוכים קטנים מבחינת הניצוי מתפתחים ונגמלים מהר יותר מאשר תוכים גדולים

לגבי הרעש זה מאוד תלוי בסוג השכנים שיש לך ואם הם בעצמם עושים רעש
לדוגמא אם השכנים שלך עושים לך רעש הם לא יוכלו להגיד לך כלום כי הם בעצמם רועשים

RE: [פיצול אשכול] האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - אהבת חיות - 05-08-2020

אבל ברגע שאני חושב לקחת שני סוגים (במקרה הזה קוקטיל וקוואקר) אני צריך לחשוב אם זה אפשרי ושלא יהיו בעיות לכך.
זה השיקול שלי כרגע אם לקנות את שני הסוגים או לא.

RE: [פיצול אשכול] האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - yinon236 - 05-08-2020

שאלת לגבי זה וענינו שלא צריכה להיות בעיה עם הגילאים שציינת

ינון: אמרת שני דברים נוגדים אחד את השני.

RE: [פיצול אשכול] האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - צבי דגן - 05-08-2020

נכון שהקוויקר נחשב לרועש ללא קשר לגודל הבית.
ועדיין לא הבנתי מהי השאלה, רק אתה יכול להחליט אם תוכי כזה מתאים לך.
ולשאלתך "מה מרחק הגילאים המקסימלי שאני יכול לשים אותם ביחד", תבדוק בטבלה למעלה, כל עוד טווח הטמפרטורות דומה + מעלה אחת, זה בסדר.
לא יהיו לך בעיות, אם שני התוכים האלה יחיו יחד ויהיו רגילים זה לזה.

(05-08-2020, 10:36 AM)אהבת חיות כתב: ינון: אמרת שני דברים נוגדים אחד את השני.

לא הבנתי למה

RE: [פיצול אשכול] האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - אהבת חיות - 05-10-2020

אני זוכר ששאלתי אבל לא מוצא את התשובה.
אפשר להוציא דם לתוכי בן כמה ימים?

RE: [פיצול אשכול] האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - yinon236 - 05-10-2020

עדיף מגיל שבועיים פלוס

RE: [פיצול אשכול] האם גוזל קוואקר וגוזל קוקטייל בגילים שונים יכולים להיות באותה האומנת? - אהבת חיות - 05-10-2020

מה דעתכם?
עפ"י מה שנאמר לי הגוזל בין שבועיים לשלושה.
[Image: ugF3qY0.jpg]
אלה ההורים
[Image: s6AQAJG.jpg]
וזה הכלוב
[Image: KY6ttxr.jpg]