פורום תוכיפדיה
האם אפשר לחברת תוכי קוקטייל פראי - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: האם אפשר לחברת תוכי קוקטייל פראי (/showthread.php?tid=1595)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

RE: האם אפשר לחברת תוכי קוקטייל פראי - eric - 05-06-2020

הוא כבר די התרגל אפשר להגיד. אני שם אותו על הנדנדה והוא יושב בצורה שקטה ורגועה.
אגב, הגיע הערכה של הבדיקת מחלות. שואל פעם אחרונה, סליחה על כמות השאלות החופרות בנוגע לזה- 
אני לא חושב שהתוכי חולה, הוא נראה רגיל מאוד, כמו כל תוכי. ויכול להיות שהמחלה רדומה, אבל בכל זאת.. כדאי לי בכלל לעשות בדיקה של המחלות אפילו אם הן לא התפרצו? אם בכל זאת כן, אפשר בבקשה שתזכירו לי אילו מחלות הכי כדאי לבדוק?(אני חושב שאבדוק מין בנוסף למחלות)

ככל שאני שולח יותר דגימות, כך המחיר יורד..?זאת אומרת יש לי שתי ניירות שאותם אני שולח, ובלי קשר, אני לא אבדוק סלמונלה(אלא אם תגידו אחרת) כי יש לי תקציב רק לשני פותוגנים. וסלמונלה נראה לי היא המחלה הכי פחות בעיתית. וחולפת לבד אני חושב? (אני חושב שאבדוק כלמידיה ומחלת המקור והנוצות אם אני זוכר נכון.+מין)

RE: האם אפשר לחברת תוכי קוקטייל פראי - yinon236 - 05-06-2020

היי אריק, למרות שהמחלה "רדומה" הוא עדיין יכול להיות נשא ולכן עדיין צריך לבדוק כי המחלה עלולה להיות פעילה בשלב מסוים שהתוכי נמצא בסטרס לדוגמא (ירידה במערכת החיסונית)
אם תשאל אותי הכי חשוב זה מחלת כלימדיה כי היא עלולה לעבור לבני אדם
על בדיקת מין הייתי מוותר אם יש לך סבלנות, שהתוכי יגיע לגיל 10 חודשים- שנה תוכל לדעת.

סלמונלה לא לבדוק כי אנחנו לא מתכוונים לאכול את התוכי שלנו או את הביצים מסמִיק
רק לשמור על הגיינה לשטוף ידיים טוב טוב עם נוגעים בצואה וכו..

יש מחלת המקור והנוצות ויש גם מחלת פצ'קו אבל כפי שאמרתי לך מבחינתי כלימדיה זה הכי חשוב, ככול שתוסיף עוד מחלה לבדיקה אז המחיר יעלה
מה שאתה חושב שהמחיר יורד זה רק אם אתה עושה בדיקות על יותר מתוכי אחד/ להקה של תוכים אז המחיר לכל פתוגן יהיה יותר זול מאשר מחיר פתוגן לתוכי אחד

"סלמונלה לא לבדוק כי אנחנו לא מתכוונים לאכול את התוכי שלנו או את הביצים" אהבתי   חיוך גדול
אז אולי אבדוק רק כלימדיה?  ביישן

אם אין לך תקציב ואתה מתכוון נכון לעכשיו רק תוכי אחד לגדל אז כן  חיוך גדול

סבבה תודה חייכן

ואת הבדיקות שלהם הם שומרים במקרר מיוחד ויוכלו לבדוק לך עוד מחלות אם תרצה בעתיד גם בלי לדקור את התוכי עוד פעם... תבדוק איתם את זה ותעדכן אותנו אם תוכל בבקשה

RE: האם אפשר לחברת תוכי קוקטייל פראי - eric - 05-07-2020

אני שכחתי לציין את השם משתמש שלי בתוכיפדיה בשביל ההנחה.. איפה אני אמור לעשות את זה?

RE: האם אפשר לחברת תוכי קוקטייל פראי - yinon236 - 05-07-2020

אז שהתקשרתי אליהם הם לא דרשו שאכתוב, אמרתי להם שאני חבר ב "תוכיפדיה" והם האמינו לי
בדוק איתם את הנושא הזה תתקשר אליהם

RE: האם אפשר לחברת תוכי קוקטייל פראי - eric - 05-07-2020

היי, אני זוכר שהיה כתחוב באתר שלהם שהבדיקה יכולה להיות אצלם עד לשלושה חודשים.
בקשר להנחה, התקשרתי אליהם, הם אמרו לי שזה כבר מאוחר מידי, ולפעם הבאה לציין את העובדה שאני חבר באתר  חייכן

RE: האם אפשר לחברת תוכי קוקטייל פראי - yinon236 - 05-07-2020

תודה שבדקת לגבי הבדיקה
צר לי לשמוע לגבי ההנחה לֹא הֶחלֵטִי