פורום תוכיפדיה
בשעה טובה הזוג הראשון בבית - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: בשעה טובה הזוג הראשון בבית (/showthread.php?tid=1548)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: בשעה טובה הזוג הראשון בבית - אהבת חיות - 03-12-2020

ינון: נוכחתי לגלות שברגע שהם יהיו מחוברתים יהיה להם טוב יותר והרצון לעשות גוזלים מבלי לפחד מהסביבה יהיה גדול יותר.
צבי: לגבי מחיר אני יכול להסתדר (בגבול הטעם הטוב), תנאי גידול קשורים בין היתר גם להיגיינה וכשהיא לא קיימת יש מחלות, נוסף לכך אי אפשר לדעת לגבי מחלות אם לא נעשו להם בדיקות וכל מי שביקשתי לעשות בדיקות סרב לכך, ואם אעשה זאת בעצמי לא יהיו מוכנים לקחת חזרה (לצערי אין לי עיני רנטגן למחלות קריצה )

RE: בשעה טובה הזוג הראשון בבית - צבי דגן - 03-12-2020

אתה צודק בכול אבל, אם לאחר הבדיקה, יצאו נקיים אתה יכול להיות רגוע ואז אצלך תוכל להעניק להם תנאים מרביים.
הרי לא נוכל לחנך את כל המגדלים בארץ.
מי שמסרב לערוך בדיקה הוא אכן חשוד גם בעיניי, אבל כידוע לך ישנן מחלות שניתן לרפא.
תיצור קשר עם בתי עסק מסודרים.

RE: בשעה טובה הזוג הראשון בבית - yinon236 - 03-12-2020

(03-12-2020, 11:04 PM)אהבת חיות כתב: ינון: נוכחתי לגלות שברגע שהם יהיו מחוברתים יהיה להם טוב יותר והרצון לעשות גוזלים מבלי לפחד מהסביבה יהיה גדול יותר.
צבי: לגבי מחיר אני יכול להסתדר (בגבול הטעם הטוב), תנאי גידול קשורים בין היתר גם להיגיינה וכשהיא לא קיימת יש מחלות, נוסף לכך אי אפשר לדעת לגבי מחלות אם לא נעשו להם בדיקות וכל מי שביקשתי לעשות בדיקות סרב לכך, ואם אעשה זאת בעצמי לא יהיו מוכנים לקחת חזרה (לצערי אין לי עיני רנטגן למחלות קריצה )

גם אני מסכים איתך

ינון: מסכים לגבי מה?

צבי: ה"אם" הוא בדיוק הבעיה.
אני לא מתיימר לחנך את המגדלים, למרות שלדעתי גידול וחיברות ברמה גבוהה טוב לכל הנוגעים בעניין.
בתי עסק מסודרים לפחות אלה שאני בדקתי לא מוכנים למכור גוזלים להאכלה.

מהי המסקנה שלך?
האם אתה חושב שלא תוכל להשיג גוזלים כרצונך?

לא בדיוק ירדתי לסוף דעתך בשאלות האלה.

מהי המסקנה שלך מכל התהליך שעברת?

RE: בשעה טובה הזוג הראשון בבית - yinon236 - 03-12-2020

(03-12-2020, 11:17 PM)אהבת חיות כתב: ינון: מסכים לגבי מה? 
באופן כללי

(03-12-2020, 11:37 PM)צבי דגן כתב: מהי המסקנה שלך מכל התהליך שעברת?
לשאלה הזאת עניתי בעבר.
התהליך הזה רק גרם לעשות אחרת ממה שראיתי, להראות לאנשים שאפשר אחרת, שאפשר לקבל נפש מדהימה ולא תוכי מפוחד כי המגדל החליט לראות רק את הכסף בעיניים ולא לראות את הבעל החיים מול העיניים שלו, הבנתי שאפשר ללמד את זה שרוצה לקנות/להשיג תוכי, ולא לזרוק לו את התוכי ושיתמודד, ובצורה כזאת לעשות טעויות שגם הבעלים החדשים וגם התוכי יסבלו מכך ויכול להגיע למצב שהתוכי יעבור מיד ליד כי אף אחד לא יידע להתמודד עם התוקפנות שלו.
אני יודע שזה נשמע קלישאה אבל אנעי באמת מאמין שאפשר אחרת.
וכמו שאמרתי, אם התוכי בריא זה מצויין ואפשר להעביר אותו תהליכי חיברות, אבל אם הוא לא בריא עד שיבריא הוא יכול להדביק תוכים אחרים וזה במקרה שאפשר לטפל במחלה.
אחד המגדלים "המליץ" לי, היה לבדוק את התוכי ואם לא הוא בריא להעביר אותו הלאה.

RE: בשעה טובה הזוג הראשון בבית - צבי דגן - 03-13-2020

בעצם התכוונתי לשאול, מהי המסקנה שלך מכל התהליך שעברת לגבי להשיג גוזל להמשך האכלה לוטינו?