פורום תוכיפדיה
רכישת קקדו ציצית צהובה נקבה - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: רכישת קקדו ציצית צהובה נקבה (/showthread.php?tid=1408)

עמודים: 1 2 3 4 5 6

RE: רכישת קקדו ציצית צהובה נקבה - ענבל - 12-10-2019

תודה רבה
ליטפנו קצת את התוכי והחזקנו אותו
החזיק אותו יותר על המקל כששאלתי למה טען כדי להמנע משריטות על היד
בגדול האדם נראה מאוד אמין אבל לא נראה לי שהוא ממש חיברת אותו...הוא טען שמהטבע של התוכי הוא מעצמו יתחבר אלינו כרגע הוא סה"כ "חומר גלם" שניתן לעצב אותו כמו שנרצה.
כשהגענו הביתה היה משוחרר קצת ברצפה עלה אליי אך לא ממש יציב על היד יותר ישב וליטפתי אותו שרק קצת מרים כל פעם רגל אחרת ומשמיע קולות.

[Image: Pbz2623.jpg]

[Image: 1M68tQV.jpg]

RE: רכישת קקדו ציצית צהובה נקבה - אהבת חיות - 12-10-2019

תהליך חיברות התוכי מתחיל ברגע שהאדם מאכיל, תקופת האכלה זו התקופה החשובה יותר לחיברות ברמה הגבוהה.
אם לא היה מגע יד אדם בליטוף והבנה בזמן הזה התוכי לא ירגיש ביטחון ביד האדם ויהיה יותר מפוחד ותוקפני ובמקרה כזה העבודה שלכם לשפר את החיברות (זה לא אומר שזה בלתי אפשרי) תהיה ארוכה וסיזיפית ותצטרך המון סבלנות מצדכם גם ללא מעט נשיכות,משהו שכנראה יכול להמנע במצב של חיברות ברמה גבוהה.
אחת האסכולות שקיימות אצל המגדלים ביגור היא שבגלל שתוכי מתחבר רק לאדם אחד אז עדיף שהאדם יהיה הקונה.
עיצוב האישיות אצל התוכי צריך להעשות מההתחלה,וברגע שהתוכי התרגל למגע יד אדם הוא גם יתרגל למגע יד האדם שיקנה אותו, ואם הקונה גם יגדיל ראש ויתן לאנשים כדי שיעלה עליהם התוכי לא יפחד מאנשים.
ממה ששמעתי לגבי אנשים שקנו ביגור תוכים, הייתה אמירה דיי רווחת שרובם לא הצליחו להתקרב יותר מדיי אל התוכי וברוב הזמן הוא פשוט נשאר בכלוב.

דווקא זהו אחד המקומות שמפורסמים כאן כבית עסק מומלץ ונסמכתי על כך..
טוב בעזרת השם נשבור את הסטטיסטיקה
משהו לגבי המראה של התוכי?

RE: רכישת קקדו ציצית צהובה נקבה - yinon236 - 12-10-2019

אשמח לראות תמונות של הכלוב שבניתם

הכלוב כמובן קנוי רק הרכבנו אותו [Image: 5Hf2w2A.jpg]

RE: רכישת קקדו ציצית צהובה נקבה - yinon236 - 12-10-2019

אה כן ראיתי אני קראתי את דף מספר 3 והגבתי ולא קראתי את דף מספר 4

זה שהבן אדם נשמע אמין זה לא אומר כלום, הוא פשוט יודע איך לדבר... זה לא בעיה לשקר אם בן אדם יודע איך לדבר (לא אומר ששיקרו במקרה הזה) אבל זה שהוא מפחד מלהישרט זה ממש אבל ממש לא נשמע אמין.

מאמר איך להתנהג לתוכי בימיו הראשונים לבית תמצאי כאן

בתחתית הכלוב יותר זול לשים עיתון ובעבר שהיה לי תוכי וכנרים הייתי שם בתחתית מקומון שמחלקים בתיבות הדואר

מראהו החיצוני נראה טוב, מאוד אהבתי שכתבתם "לילדינו היקרים באהבה" לא יודע למה אבל זה ריגש אותי

תודה רבה ינון
בסופו של דבר המטרה היא באמת לשמח אותם וללמד אותם את הערכיות בלגדל ולהיקשר לבעל חיים. שילמנו הרבה מאוד כסף שלא פשוט לנו בכלל להוציא ובא על חשבון הרבה דברים אחרים..
אני מקווה שהשם יצרף מחשבה למעשה ובסופו של דבר נצליח אנחנו והתוכי להשיג את המטרה

RE: רכישת קקדו ציצית צהובה נקבה - אהבת חיות - 12-10-2019

(12-10-2019, 04:50 PM)ענבל כתב: טוב בעזרת השם נשבור את הסטטיסטיקה
משהו לגבי המראה של התוכי?

אני מאמין שבעזרת האהבה שלכם אתם בהחלט תשברו את הסטטיסטיקה,וכל דבר שתצטרכו בשביל זה יש את הפורום הזה.
גם לי אמרו הרבה דברים שהצלחתי לשבור.

תודה רבה אמן חייכן
דרך אגב קראנו לו ג'ויי (joy)

RE: רכישת קקדו ציצית צהובה נקבה - צבי דגן - 12-10-2019

בסה"כ התוכי נראה טוב.
ועם זאת מדאיגים אותי הדברים שהוא אמר לך ולכן הוא חשוד בעיניי.
ציטוט:ציטוט: "החזיק אותו יותר על המקל כששאלתי למה טען כדי להימנע משריטות על היד.
שטויות במיץ איוולת.
תוכי אמור לעלות על הידיים ללא חשש, הוא לא שורט.

אבל לא נראה לי שהוא ממש חיברת אותו.
גם לי זה נראה כך ולכן הייתי שוקל שנית את הקנייה.
הוא טען שמהטבע של התוכי הוא מעצמו יתחבר אלינו כרגע הוא סה"כ "חומר גלם" שניתן לעצב אותו כמו שנרצה.
שוב שטויות במיץ קשקשנות.
קשה יותר לחברת תוכי בוגר מאשר חברות של גוזל צעיר.
ככל שמתחילים לחברת בגיל צעיר יותר כך קל יותר לתוכי ליצור קשרים אינטימיים עם המגדל. 

כשהגענו הביתה היה משוחרר קצת ברצפה עלה אליי אך לא ממש יציב על היד יותר ישב וליטפתי אותו שרק קצת מרים כל פעם רגל אחרת ומשמיע קולות"
לא ממש ברור לי המצב והנסיבות.
האם גזרו לתוכי הזה את נוצות התעופה?