פורום תוכיפדיה
חיפוש גוזל קוקטיל - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: חיפוש גוזל קוקטיל (/showthread.php?tid=1316)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: חיפוש גוזל קוקטיל - yinon236 - 02-04-2020

• אומנם אתה יכול לחבר את הכלובים אבל לתוכים הגודל שנשאר להם הוא אותו הגודל
  • הקישור הראשון והשני זה לא מתאים לקוקטייל זה מתאים רק לציפורים ואולי אולי גם לתוכים קטנים
  • למרות שזה לא מתאים, לעניין המחיצה לידע כללי, גם בשביל שיכירו אחד את השני, וגם יותר בשביל כנרים ואני אפרט- יש מחיצת רשת שהם רואים אחת את השני ואתה יכול להוסיף גם פלסטיק כזה אטום בנוסף לרשת שזה מגיע עם הכלוב.
    לפני עונת הרבייה שמים את 2 המחיצות שהם לא רואים אחד את השני (לפני עונת הרבייה זה במשך כל הקיץ) והם נחים לקראת העונה, זכר שלא רואה את הנקבה הוא "מתחמם" לקראת העונה ושורק (שורק לקראת החורף אחרי שסיים את עונת החילוף נוצות), זכר שרואה את הנקבה אינו שורק.
    מתי שהזכר שורק והוא מוכן, ההנקבה שומעת את שריקות הזכר וגם היא מוכנה, מוציאים את הפלסטיק ומשאירים רק את מחיצת הרשת.
    שמים לנקבה סלסלת קינון וחוטי קינון ואם היא מוכנה היא ממש בונה קן ביומיים- שלוש ומתי שהקן מוכן משחררים את המחיצה ומפגישים ביניהם.
    בכל הזמן הזה מעשירים להם את התזונה כמובן.

טוב אז אני חוזר- הכלוב הזה לא מתאים לקוקטייל.
  • הכלוב בקישור האחרון גדול יותר ומתאים יותר וגם עשוי ממקלות עץ שמתאים לקוקטייל מה שבכלוב הקודם זה מפלסטיק ומתאים רק לציפורים.
    אמרת שחובה לקנות 4 יחידות? אולי תשאל ותבקש לקנות יחידה אחת.

RE: חיפוש גוזל קוקטיל - אהבת חיות - 02-04-2020

(02-04-2020, 08:29 AM)yinon236 כתב:
  • אומנם אתה יכול לחבר את הכלובים אבל לתוכים הגודל שנשאר להם הוא אותו הגודל
    לפי הבנתי כל כלובי הרבייה הם כלובים שמתחברים, לא קשור לגודל, השאלה אם זה לא מפריע להם שיש מעליהם עוד כלוב.
  • הקישור הראשון והשני זה לא מתאים לקוקטייל זה מתאים רק לציפורים ואולי אולי גם לתוכים קטנים
  • למרות שזה לא מתאים, לעניין המחיצה לידע כללי, גם בשביל שיכירו אחד את השני, וגם יותר בשביל כנרים ואני אפרט- יש מחיצת רשת שהם רואים אחת את השני ואתה יכול להוסיף גם פלסטיק כזה אטום בנוסף לרשת שזה מגיע עם הכלוב.
    לפני עונת הרבייה שמים את 2 המחיצות שהם לא רואים אחד את השני (לפני עונת הרבייה זה במשך כל הקיץ) והם נחים לקראת העונה, זכר שלא רואה את הנקבה הוא "מתחמם" לקראת העונה ושורק (שורק לקראת החורף אחרי שסיים את עונת החילוף נוצות), זכר שרואה את הנקבה אינו שורק.
    מתי שהזכר שורק והוא מוכן, ההנקבה שומעת את שריקות הזכר וגם היא מוכנה, מוציאים את הפלסטיק ומשאירים רק את מחיצת הרשת.
    שמים לנקבה סלסלת קינון וחוטי קינון ואם היא מוכנה היא ממש בונה קן ביומיים- שלוש ומתי שהקן מוכן משחררים את המחיצה ומפגישים ביניהם.
    בכל הזמן הזה מעשירים להם את התזונה כמובן.
    חידשת לי, אני תמיד שמח להעשיר את המידע שלי,תודה.

טוב אז אני חוזר- הכלוב הזה לא מתאים לקוקטייל.
  • הכלוב בקישור האחרון גדול יותר ומתאים יותר וגם עשוי ממקלות עץ שמתאים לקוקטייל מה שבכלוב הקודם זה מפלסטיק ומתאים רק לציפורים.
    אמרת שחובה לקנות 4 יחידות? אולי תשאל ותבקש לקנות יחידה אחת.
    אני יכול לנסות לברר, אבל מניסיוני (קניתי מהם אומנת) הם לא ממש נוטים להתגמש.

זה לא מפריע שיש מעליהם עוד כלוב

שים לב בקישור הזה של בית התוכים בתמונה הרביעית יש את אותו סגנון של הכלוב וכתוב ניתן להזמין את כל הגדלים בכלובי רבייה, אז תוכל לנסות דרכם

אני גם רואה שיש משהו דומה כאן

עכשיו נשאלת השאלה איזה גודל יתאים להם בהבנה שלצערי כיוון שהם פרא יצטרכו לשהות בו רוב הזמן?

מבחינת הגודל צבי ידע לענות לך
למרות שאני חושב שתשובתו תהיה שתנסה להשיג את הגדול ביותר וכך גם אני חושב
תבדוק בכמה מקומות לגבי כלובי רבייה ותקנה את הכי גדול.

RE: חיפוש גוזל קוקטיל - צבי דגן - 02-04-2020

לפי התרשמותי מדובר בכלובים די דומים באורך של כ-60 ס"מ, לא אידאלי עבור קוקטילים.
צריך לקנות את הכלוב הגדול ביותר שאתה יכול.
אתה לא צריך יותר מכלוב אחד ולכן ההצעה של 4 כלובים מיותרת.

השאלה אם להתמקד בכלוב רבייה או ללכת על כלוב רגיל?

RE: חיפוש גוזל קוקטיל - צבי דגן - 02-04-2020

למה אתה מתכוון כשאתה אומר "כלוב רגיל"?

כלוב שקונים כדי לשים תוכי מחוברת קטן עד בינוני