פורום תוכיפדיה
אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: חומרי עזר למגדל (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=13)
+--- פורום: מאמרים וכתבות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=18)
+--- אשכול: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים (/showthread.php?tid=1264)

עמודים: 1 2 3

אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - עומרי אהרון - 08-09-2019

אוהבי החיות נגד שוק הציפורים
[Image: 029DwH4.jpg]
לאחר שביקרתי בשוק וראיתי את הזוועות וההתעללות שגרמו לי להזיל דמעה החלטתי לבצע מעשה.
החלטתי לקבץ קבוצה של אנשים שלא מפחדים לצאת כנגד הדברים שמפריעים להם ולהציל את בעלי החיים שמוחזקים בכלובים קטנים כמו אסירים וקשורים ברגליהם לחתיכת עץ.
החיות האלה הם חסרי אונים מול הכוח של הבן אדם שבעיניו רואה את הכסף ולא מעניין אותו אם התוכי סובל ברמות קריטיות!
במו עיניי ראיתי איש כנראה ממוצא ערבי) שבשביל שהקקדו שלו יראה יותר טוב במכירה הוא תלש לו קבוצת נוצות שנדבקו אלה לאלה, הוא פשוט לקח פלייר ותלש בחוזקה את הנוצות כאילו שהתוכי חסין לכאב, התוכי צרח והשתולל ולאחר שנשך את האצבע של המוכר הערבי הוא גם קיבל ''מתנה'', מכה חזקה על הראש ומאסר עולם בתוך הכלוב שלא מספיק בגודלו להכיל תוכי קטן ובטח שלו תוכי מסוג קקדו! 
אסור לקנות מהם תוכים ואפילו - ציוד לתוכים מחשש שהם נגועים במחלות. אני קורא לכל אוהבי החיות שבינינו להתאגד יחד ולעשות מעשה כנגד השוק הזה!
אין צורך בהפגנות ומריבות, מאבק כזה אפשר לנהל גם דרך מחשבים וטלפונים.
אני בטוח שיש ביניכם אנשים שמקושרים עם אנשים נוספים בעלי השפעה בארץ, ניתן לתת להם לקרוא את הכתבה או ללכת איתם לשוק ולנגוע בליבם. כל מי שמוכן להצטרף למאבק כנגד השוק ולהציל את החיות שם מוזמן להשאיר פה בכתבה את האימייל שלו ואת שמו, במידה ויש לכם רעיון או הצעה כיצד ניתן לצאת כנגד השוק ולסגור אותו אנו נשמח לשמוע!!מקורות נוספים:

1. בג”ץ שוק כפר קאסם
  2. מעריב
  3. לונדון וקרשנבאום
  4. מגפון
  5. שמירה על זכויות בע"ח
  6. תוכיפדיה ואוהבי החיות נגד שוק הציפורים בכפר קאסם!
  7. שוק הציפורים בכפר קאסם
  8. שוק הציפורים בכפר קאסם (המשך)

RE: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - עומרי אהרון - 08-09-2019

אוהבי החיות נגד שוק הציפורים!
[Image: picture-74.jpg]לאחר שביקרתי בשוק וראיתי את הזוועות וההתעללות שגרמו לי להזיל דמעה החלטתי לבצע מעשה.
החלטתי לקבץ קבוצה של אנשים שלא מפחדים לצאת כנגד הדברים שמפריעים להם ולהציל את בעלי החיים שמוחזקים בכלובים קטנים כמו אסירים וקשורים ברגליהם לחתיכת עץ.
החיות האלה הם חסרי אונים מול הכוח של הבן אדם שבעיניו רואה את הכסף ולא מעניין אותו אם התוכי סובל ברמות קריטיות!
במו עיניי ראיתי איש כנראה ממוצא ערבי) שבשביל שהקקדו שלו יראה יותר טוב במכירה הוא תלש לו קבוצת נוצות שנדבקו אלה לאלה, הוא פשוט לקח פלייר ותלש בחוזקה את הנוצות כאילו שהתוכי חסין לכאב, התוכי צרח והשתולל ולאחר שנשך את האצבע של המוכר הערבי הוא גם קיבל ''מתנה'', מכה חזקה על הראש ומאסר עולם בתוך הכלוב שלא מספיק בגודלו להכיל תוכי קטן ובטח שלו תוכי מסוג קקדו! 
אסור לקנות מהם תוכים ואפילו - ציוד לתוכים מחשש שהם נגועים במחלות.
אני קורא לכל אוהבי החיות שבינינו להתאגד יחד ולעשות מעשה כנגד השוק הזה!
אין צורך בהפגנות ומריבות, מאבק כזה אפשר לנהל גם דרך מחשבים וטלפונים.
אני בטוח שיש ביניכם אנשים שמקושרים עם אנשים נוספים בעלי השפעה בארץ, ניתן לתת להם לקרוא את הכתבה או ללכת איתם לשוק ולנגוע בליבם.
כל מי שמוכן להצטרף למאבק כנגד השוק ולהציל את החיות שם מוזמן להשאיר פה בכתבה את האימייל שלו ואת שמו, במידה ויש לכם רעיון או הצעה כיצד ניתן לצאת כנגד השוק ולסגור אותו אנו נשמח לשמוע!!

RE: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - יובל קוקי - 08-09-2019

תגובה לשוק בכפר קסאם
הכתבה ריגשה אותי מאוד לא שמתי לב לזה כששמעתי על השוק עכשיו אני יודע איזה זוועה אמיתית אין מה להגיד על הכתבה מרגשת כל הכבוד אודי בליך.
איזה השקעה אני מעריך אותך מאוד צריך לדווח למשטרה או לתנו לחיות לחיות  אני יפרסם להרבה אנשים שיפעלו נגד זה.

RE: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - יובל קוקי - 08-09-2019

כואב הלב. כּוֹעֵס
פשוט כואב הלב לראות את הצפיפות את הכלובים הקטנים  הסרטון מזעזע כמה שהם דוחסים קוקטלים בכלוב אחד וקקדו בכלוב קטן כל כך.
זוועה!

RE: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - shaye65 - 08-09-2019

לדעתי צריך לעצור אותם ויש רק דרך אחת - לבוא בהמוננו ולקנות מהסוחרים את התוכים לטפל בהם ולתת להם בית חם אוהב ומטפל.
אני עושה את זה ולכן אני קונה משם תוכים ומגדל אותם בעצמי למעשה אני קונה מסוחרים ומטפל בהם בכלוב רחב ונעים המאפשר תעופה ונותן להם ממיטב הירקות והאוכל המותר.
אבל אם כולנו נצטרף וכל אחד יקנה ב-500 שקל תוכים אולי נצליח לסגור את המקום בכך שפשוט נקנה את כל התוכים ולא נשאיר לסוחרים.

RE: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - צבי דגן - 08-09-2019

שי יקירי, טעות גדולה בידך
אם אתה קונה ואם יענו לקריאתך לקנות מהם, זה רק יגביר אצלם את המוטיבציה לייבא תוכים נוספים ולמכור אותם בשוק, שהרי בעצם אתה קורא, להגביר את הביקוש.
אם הביקוש יעלה, לא רק שההיצע יגבר, אלא קיים חשש שגם המחירים יאמירו וירקיעו שחקים.
הפתרון היחיד, במקרה זה, הוא אכיפת החוק ע"י רשות הטבע וגנים.

RE: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - shaye65 - 08-09-2019

אני מבין אך למרות הכל לדעתי צריך לתת לציפורים החולים והמעוללים בית חם ולכן אמשיך לקחת משם ציפורים לבית חם ואוהב
בכלוב תעופה גדול שם יוכלו להבריא לחזור לחיים רגילים

RE: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - צבי דגן - 08-09-2019

אני ממליץ לך לפתוח נושא חדש בפורום ולהעלות את הנושא שם.
בא נשמע גם את דעתם של חברים נוספים בקהילה.

RE: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - yinon236 - 08-09-2019

אם לא נקנה אז יפסיקו לייבא והכי טוב לסגור את המקום.

RE: אוהבי החיות נגד שוק הציפורים - benz0r - 08-09-2019

תאכלס המאמר הזה נכון אבל יש בו כמה שטויות כמו מה זה החרטא הזאת על שאם אני יקנה משם למשל נסורת או אוכל לתוכים שבא בשקית סגורה או כלוב  או משהו הוא יפזר מחלה על התוכים שלי?
אני גם התבאסתי בפעם הראשונה כשהייתי שם על איך שהם מצופפים שם תוכים בכלוב קטן.
ושי אני לא מבין איך יש לך אומץ בכלל לקנות משם תוכים בוא נגיד ככה קנית 200 תוכים משם וכולם בריאים הכל טוב ויפה
ואז בתוכי ה- 201 שלך הבאת תוכי חולה שהדביק במחלה את כל הלהקה שלך מה תעשה?
כדי לך להפסיק לקנות משם תוכים לפחות!