פורום תוכיפדיה
קניית גוזלים לגמילה - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: קניית גוזלים לגמילה (/showthread.php?tid=1092)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: קניית גוזלים לגמילה - yinon236 - 04-06-2019

בעניין המחירים זה תלוי בהיצע וביקוש.

וכן מגדל ותיק ובעל המלצות טובות יכול להרשות לעצמו להעלות את המחירים

RE: קניית גוזלים לגמילה - אהבת חיות - 04-06-2019

(04-06-2019, 07:27 PM)yinon236 כתב: בעניין המחירים זה תלוי בהיצע וביקוש.

וכן מגדל ותיק ובעל המלצות טובות יכול להרשות לעצמו להעלות את המחירים

ברור שהמחירים הם בדרך כלל עניין של היצע וביקוש כגוזלים גמולים, אני לא בטוח שזה תקף גם לגוזלים צעירים יותר.
העניין שמגדל ותיק ובעל המלצות אני לא בטוח שייתן למישהו לקנות ממנו גוזלים שיגמול לבד.

RE: קניית גוזלים לגמילה - yinon236 - 04-06-2019

אני הייתי מוכן להוסיף עוד 300 שקל למגדל איכותי לדעת שאני קונה בראש שקט ולא "חתול בשק"
מגדל איכותי שיש לו קומפלימנטים יודע שהסיכוי שיקנו ממנו גבוה ושלא תחשוב זה לא שדווקא הוא מעלה את המחירים.
מגדל איכותי משקיע בגוזלים ולא רק מאכיל וזורק לאומנת אלא גם מלטף מחזיק את התוכי, נותן יחס, בקיצור מחברת אותם ברמה גבוהה אז זכותו לדרוש יותר כסף כי הוא השקיע יותר זמן.
תוכי שרק האכילו בלבד יהיה חשדן ונשכן.

היצע וביקוש תקף גם לגוזלים צעירים.

(04-06-2019, 08:52 PM)yinon236 כתב: אני הייתי מוכן להוסיף עוד 300 שקל למגדל איכותי לדעת שאני קונה בראש שקט ולא "חתול בשק"
מגדל איכותי שיש לו קומפלימנטים יודע שהסיכוי שיקנו ממנו גבוה ושלא תחשוב זה לא שדווקא הוא מעלה את המחירים.
מגדל איכותי משקיע בגוזלים ולא רק מאכיל וזורק לאומנת אלא גם מלטף מחזיק את התוכי, נותן יחס, בקיצור מחוברת ברמה גבוהה אז זכותו לדרוש יותר כסף כי הוא השקיע יותר זמן.
תוכי שרק האכילו בלבד יהיה חשדן ונשכן.

היצע וביקוש תקף גם לגוזלים צעירים.

אני לא בטוח שהבנת, אני רוצה לחברת בעצמי.
אני מחפש את המקום שאוכל להיות רגוע מבחינת מחלות (זאת אומרת מגדל איכותי שדואג לבריאות התוכים שלו) כדי שאוכל לחברת לבד, העניין שאני סקפטי שכזה מקום ימכור לי גוזלים בני כמה ימים.

RE: קניית גוזלים לגמילה - צבי דגן - 04-06-2019

נכון שבד"כ המגדלים מעדיפים לגמול את הגוזל בעצמם, משום שזה תהליך שדורש ידע וניסיון.
אבל, אם תסביר לו את מטרתך ותבטיח לו (אולי בכתב) שלא תחזור אליו בטענות שאתה לא מצליח לגמול את הגוזל, סביר להניח שיסכים.
בעניין הבריאות, תמיד אפשר להתנות את סיום העסקה לאחר בדיקת דם לשלילת המחלות.
בנוסף, אתה מקבל תעודת בריאות של ההורים ובודק את הפרטים שרשומים בה עם הפרטים שעל הטבעת.

להבנתי, ולפחות ממה שראיתי בכמה מקומות, יש הבדל משמעותי בין לקראת סוף הגמילה שבילק מהמקרים מתרצים ונותנים לך לעשות את הגמילה הסופית, לבין גוזל בין כמה ימים בודדים שכמעט ולא מנוצת שהסיכויים קלושים שמגדל בעל שם ימכור למישהו שיעשה האכלת יד מלאה וחיברות.

עד שלא תבדוק באופן נקודתי - לא תדע.
אצל מי כבר ביררת?

אני מכיר רק מקום 1.

איזה מקום?
מיהו המגדל?

בית התוכים