פורום תוכיפדיה
תוכון - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: תוכון (/showthread.php?tid=3194)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: תוכון - אורלי רבינו - 05-05-2022

הי צבי, הוא ישן טוב בלילה. אמרתי לך, לפעמים הייתי מוצאת אותו ישן על הוילון או בתוך הכלוב. איך אני יכולה לדעת בן כמה הוא. האם נראה לך שהוא בגיל המתאים לחברה? הוא נראה מאושר, נכון. רואים עליו שטוב לו.

RE: תוכון - צבי דגן - 05-05-2022

בכדי לדעת אם התוכי שלך בוגר, תראי תמונת תקריב של הראש.

RE: תוכון - אורלי רבינו - 05-05-2022

הי צבי. הלוואי והייתי יכולה. הוא לא נותן לי לצלם אותו. אבל ממה שראיתי בסרטונים השונים ששלחתי, הוא נראה מאושר, לא? נראה שטוב לו. כי אני באמת משתדלת. אם הוא מנקה אץ הנוצות שלו בזמן שהוא יל העתף שלי, זה מראה שהוא סומך עליי, לא? אומרים שתוכונןם מאוד פרטיים בנודע לניקוי שלהם והם אף פעם לא יעשו את זה הנוכחות אנשים, אלא אם הם בומכחם עליהם, זה נכון?

RE: תוכון - צבי דגן - 05-06-2022

בסרטונים אני לא יכול לראות את הראש שלו בהגדלה.
את צודקת, ההתנהגות בהחלט שלו מצביעה על שביעות רצון ואושר.
בעניין הגיל, תנסי להיעזר כאן: דונגית

RE: תוכון - רוני - 05-06-2022

הלואי שכל המגדלים היו דואגים ככה לתוכים שלהם.

RE: תוכון - אורלי רבינו - 05-06-2022

[Image: 14aRVpI.jpg][Image: Lwxp6lK.jpg][Image: JrZ9d3D.jpg][Image: j4EJqCD.jpg][Image: JyIOA8F.jpg][Image: yJBWW0d.jpg]
כמה תמונות שאני מקווה שזה מספיק ומספיק ברור כי לדעת האם הוא בשל מספיק לחברה

לפי התמונות ובמיוחד לפי התמונה השלישית והחמישית, ניתן לראות שהתוכי כבר אינו גוזל צעיר אבל עדיין לא בשלב הבגרות המינית שזה בגיל 6-7 חודשים.
מכיוון שלא רצוי לגרום לרבייה לפני גיל 10 חודשים, כדאי לצרף בן/בת זוג אבל לא להתקין תחיבת קינון, אלא לאפשר להם להכיר זה את זו.
קחי בחשבון שעלול להיות לזה מחיר, התוכים יעדיפו האחד את השנייה ופחות - אותך.

RE: תוכון - אורלי רבינו - 05-06-2022

הי צבי, אוקי. אתה חושב שווטרינר, יוכל להגיד לי בן כמה הוא שאדע כמה זמן נשאר לו לבגרות מינית?
ואז התוכון שלי ימצא חברה ויהיה לו טוב איתה, אני אהיה האמא הכי מאושרת בעולם. במיוחד אחרי שאמרתם לי שרואים שהתוכון מאושר. ועוד יותר שאמרתם שהלוואי וכל המגדלים היו אוהבים ככה את התוכים שלהם.
תודה

ווטרינר לא יוכל להגיד לך יותר ממה שכבר אמרתי.
וגם, אם את רוצה לצרף לו בן/בת זוג, כדאי לעשות את זה עכשיו כדי לכשיגיעו לברות מינית הם יכירו זה את זו ולא יצטרכו להתרגל מחדש.
שוב, אני מזכיר לך, שברגע שתצרפי תוכי נוסף, הקשר שלו אליך ייחלש משום שהתוכי שלך יעדיף את התוכי האחר על פניך.

RE: תוכון - אורלי רבינו - 05-07-2022

הי צבי וכל המומחים. תוכונים או תוכים בכלל, יכולים לישון להתעורר ממשהו ואז לחזור לישון? פשוט שמתי לב שהיו פעמים שבאמת התוכון שלי היה נרדם. עם הראש בין הכנפיים. ואז בגלל רעש מסיים, הוא היה מתעורר ואחרי כמה שניות חוזר לישון, השאלה אם זה באמת אפשרי ? ועוד ד ר, אני אצלם לכם שתי נוצות שנשרו לו היום. ושמתי לב היום שהתוכון שלי כאילו ממש אומר: מי מתוק של אמא וגם נשיקה, ופונצ'י פונצ'י פונץ' שזה גם משהו שהייתי חוזרת עליו. כי הוא כזה מתוק. תודה על שינוי התמונה לתמונה של התוכון המדהים שלי. נכון שעכשיו הוא עוד יותר חתיך. ובעניין החברה, אני אנסה באמת לברר את העניין כי אם אמרתם שעדיף להביא לו עכשיו כדי שיגתרכלו אחד לשנייה וכדי שכשהתוכןן יגיע לגיל המתאים הוא כבר יתרבה מעצמו אז אני אעשה את זה ובכל מקרה, אני אהיה האמת הכי מאודאת בעולם אם אני אדע שלתוכון שלי יש חברה והם מסודרים ביחד. ואני אשמח חרדל אותה ולטפל בה בדיוק כמו שאני מטפלת בתוכון שלי. ואפילו יש לי שם ב"ש ילה