פורום תוכיפדיה
תוכון - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: תוכון (/showthread.php?tid=3194)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

תוכון - אורלי רבינו - 04-04-2022

הי צבי ורוני וכל המומחים.
אני בהחלט אנסה את זה, למרות שאני לא בעד להעניש אותו.
סה"כ הוא לא מכרסם, אלא מוציא אותן. בכל מקרה שולחת לכם קישור של התוכון שלי.
אני יודעת שכבר שיגעתי אתכם בנושא הקולות. אבל אתם חייבים לשמוע את זה 

https://youtube.com/shorts/nJ52ObigDnw?feature=share

RE: תוכון - צבי דגן - 04-05-2022

נשמע כמו ניסיונות לדבר.
אולי את יכולה להבין מה שהוא אומר?

RE: תוכון - רוני - 04-05-2022

תנסי לחשוב אילו מילים הוא שומע מדרך כלל והאם הקולות שהוא עושה דומים למילים האלה.

RE: תוכון - אורלי רבינו - 04-05-2022

הי צבי ורוני,
יש מילה שהמצאתי: גוצ'י גוץ' ופעם שמעתי אותו אומר את זה. אני מדברת אליו כמו שמדברים אל תינוק ואני הרבה פעמים שמה לב שהוא בעיקר מדבר כשהוא נמצא על הכתף שלי והוא כאילו מנשק לי את האף ולפעמים הוא מתקרב קרוב קרוב לאוזן שלי ואז, הוא מתחיל להשמיע את הקולות האלה.
הרבה פעמים זה קורה כשאני מתפללת.

RE: תוכון - צבי דגן - 04-05-2022

הוא עדיין צעיר.
ככל שיתבגר יותר, המילים תהיינה ברורות ומובנות יותר.

כדאי לך לנסות להגיד לו מילים אמיתיות... (אבל כל פעם מילים קבועות כדי שילמד אותם)
(אשמח לראות עוד סרטונים שלו מנסה לדבר...  ביישן )

RE: תוכון - אורלי רבינו - 04-05-2022

אוקי אני בהחלט אנסה את זה. האמת שאני מנסה לגרום להגיד: I love you. אבל אמשיך לעקוב אחריו ולראות. רציתי גם לשאול, האם מהתמונה שראיתם בסרטון. הוא כבר בשל לקבל חברה. אני חושבת אולי להביא לו תוכונת אבל אני לא יודעת אם הוא מוכן לזה

(04-05-2022, 06:55 PM)אורלי רבינו כתב: אוקי אני בהחלט אנסה את זה. האמת שאני מנסה לגרום להגיד: I love you. אבל אמשיך לעקוב אחריו ולראות. רציתי גם לשאול, האם מהתמונה שראיתם בסרטון. הוא כבר בשל לקבל חברה. אני חושבת אולי להביא לו תוכונת אבל אני לא יודעת אם הוא מוכן לזה

הייתי ממליץ לך להתחיל איתו ממילים קצרות יותר, ולא ממשפטים כמו  I love you.

אני במקומך לא הייתי ממהר להביא לו בת זוג, אם התוכי לא משועמם ואת איתו הרבה זמן ביום אז אין צורך להביא לו בת זוג. (אלא אם כן את רוצה שהם יתרבו...)
קחי בחשבון שאם את מביאה לו בת זוג אז כנראה שזה יפגום בקשר הטוב שיש לך עם התוכי כרגע, (הוא יתחבר לתוכית יותר מאשר אלייך).
ומכיוון שאת בקשרים מאוד טובים עם התוכי אז לא הייתי ממהר להוסיף לו בת זוג. חייכן

RE: תוכון - אורלי רבינו - 04-06-2022

הי רוני וצבי וכל המומחים. אני בהחלט אנסה לגרום לו להגיד מילים קצרות השאלה מה אני יכולה ללמד אותו. מה אתם ממליצים? ולגבי הבת זוג, אוקי, אני אחכה. אני כמובן אמשיך לעקוב אחרי המילים שהתוכון שלי אומר ואנסה לצלם לכם כמה שיותר סרטונים שלו

עוד שאלה: אני לא יודעת מתי התוכון שלי הולך לישון, אך אני מאמינה שהוא ישן את ה12-14 שעות שינה שלו, כי במשך היום, אין משהו שיכול להפריע לו. הטלוויזיה דלוקה על מנגינות שקטות . אני רוב היןם בעבודה. הוא לפעמים מנמנם כשאני איתו, אך לישון ממש, מאמינה שהוא עושה את זה במהלך היום. אמרתם שהתוכונים יודעים מתי הגיע הזמן לישון. האם בעקבות זה זה נורמלי שלפעמים התוכון שלי עירני כבר בחמש, שש בבוקר?. ואם זב נורמלי שלפעמים הוא הולך.לישון כבר ב10 בבוקר וזאת למרות שכם כל הלילה הוא ישן והאם תוכונים יכולים לפעמים לישון עם עיניים פקוחות ושאלה אחרונה האם תוכונים או בכלל תוכים מדברים מתוך שינה? הרבה פעמים הייתי מוצאת את התוכון שלי ממלמל אי אילו דיבורים בזמן שהעי יום שלו היו סגורות

RE: תוכון - רוני - 04-06-2022

(04-06-2022, 01:24 AM)אורלי רבינו כתב: הי רוני וצבי וכל המומחים. אני בהחלט אנסה לגרום לו להגיד מילים קצרות השאלה מה אני יכולה ללמד אותו. מה אתם ממליצים? מילים קצרות המורכבות משני הברות מקסימום, תתחילי איתו כך ואחר כך תוכלי ללמד אותו משפטים יותר ארוכים. ולגבי הבת זוג, אוקי, אני אחכה. אני כמובן אמשיך לעקוב אחרי המילים שהתוכון שלי אומר ואנסה לצלם לכם כמה שיותר סרטונים שלועוד שאלה: אני לא יודעת מתי התוכון שלי הולך לישון, אך אני מאמינה שהוא ישן את ה12-14 שעות שינה שלו, כי במשך היום, אין משהו שיכול להפריע לו. הטלוויזיה דלוקה על מנגינות שקטות . אני רוב היןם בעבודה. הוא לפעמים מנמנם כשאני איתו, אך לישון ממש, מאמינה שהוא עושה את זה במהלך היום. אין לך מה לדאוג, אם את נותנת לו את הזמן שהוא צריך אז הוא ישן טוב. אמרתם שהתוכונים יודעים מתי הגיע הזמן לישון. האם בעקבות זה זה נורמלי שלפעמים התוכון שלי עירני כבר בחמש, שש בבוקר?.כן, זה נורמלי ואם זה נורמלי שלפעמים הוא הולך.לישון כבר ב10 בבוקר וזאת למרות שכם כל הלילה הוא ישן זה יכול לקרות מידי פעם.והאם תוכונים יכולים לפעמים לישון עם עיניים פקוחות תוכונים ישנים עם ראש בין הכנפיים ועיניים עצומות ושאלה אחרונה האם תוכונים או בכלל תוכים מדברים מתוך שינה? לא ניראלי הרבה פעמים הייתי מוצאת את התוכון שלי ממלמל אי אילו דיבורים בזמן שהעי יום שלו היו סגורות זה שהעיניים שלו סגורותזה לא אומר שהוא ישן, יכול להיות שהוא רק נח.