פורום תוכיפדיה
קוקטייל - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: קוקטייל (/showthread.php?tid=2414)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: קוקטייל - צבי דגן - 01-21-2021

תוכי מחוברת בודד לעומת זוג תוכים מתרבים הם שני אומנם תחומים מקבילים אבל גם משלימים האחד את האחר.
את יכולה להרבות אותם.
את יכולה להאכיל ידנית ולחברת אחד מהם.
הוא כן יוכל לעשות טריקים (תבדקי ביוטיוב).
רק הצעתי לך לחשוב שוב וכמובל שההחלטה היא רק שלך.

RE: קוקטייל - ארי סמואל - 01-21-2021

תחשבי על כל האתגר הזה, אם תשמרי את התוכונים ותצליחי לחברת אותם את תהיי ממש מוכנה לגדל גם תוכים אחרים יותר מסובכים ולשמור את התוכונים שלא עשו דבר.
חוץ מזה, תחשבי על התוכונים, הם התרגלו אליך ואל הבית שלך ואני בטוח שהם מחבבים אותך למרות שהם לא מראים לך את זה, תחשבי מה המעבר הזה יעשה להם ועוד בגיל כזה.

RE: קוקטייל - מוריה1609 - 01-21-2021

1. הם שני זכרים, לא אועל להרבות אותם.

2. ניסיתי לאלף אותם והם עפים או מגלים חוסר עיניין.

3. מה להאכיל ידנית, אין שום גוזלים !

למה שאשקיע בלגדל גוזלים אם אני יכולה לקנות קוקטייל שזו רמה אחרת ובלתי היתנת להשוואה של חיברות ?..

(01-21-2021, 01:00 PM)ארי סמואל כתב: תחשבי על כל האתגר הזה, אם תשמרי את התוכונים ותצליחי לחברת אותם את תהיי ממש מוכנה לגדל גם תוכים אחרים יותר מסובכים ולשמור את התוכונים שלא עשו דבר.
חוץ מזה, תחשבי על התוכונים, הם התרגלו אליך ואל הבית שלך ואני בטוח שהם מחבבים אותך למרות שהם לא מראים לך את זה, תחשבי מה המעבר הזה יעשה להם ועוד בגיל כזה.

אני חושבת שחשבתי עליהם כל הזמן הזה והשקעתי בהם, ואילו הם לא מעוניינים בקשר איתי.
הם בני 6 חודשים ואני לא חושבת שהמעבר קשור לגיל.
אני מבינה את דברייך אבל לכל אחד שלא חי איתם קל לומר זאת.
אני לא חושבת שמשהו מדבריכם ישנה את דעתי כי קוקטייל אני אקנה.

כי הם יצורים חיים, את מוסרת אותם כי את רוצה תוכי מחוברת, תחברתי אותם, יש המון שיטות וזה תהליך.
מה את חושבת שבבית אחר יעשו, המגדל יעבור את התהליך שאת עברת ולא יצליח לחברת אותם וימסור אותם, התוכונים הם בסך הכל בעלי חיים, תני להם את מה שהם צריכים, המשיכי איתם את התהליך ובסוף, את תזכי מהם לתגמול.

זו ההחלטה שלך, אני חושב שכדאי לך לשמור אותם.

תבינו ,
מצידי להשאיר את התוכונים אם אני מביאה קוקטייל.
הבעיה היא ההורים שלי, שמאלצים אותי לבחור בין קוקטייל לתוכונים שלי.
לכן אני בוחרת בקוקטייל, כי סוף סוף ארגיש שההשקעה שלי שווה משהו.

אני עברתי תהליך דומה עם התוכי שלי, הוא לא היה מחוברת ולקחו לי חודשים עד שהגעתי איתו למשהו.
הפיונוס שלי הגיע ממקום שהזניח אותו, הוא היה מסכן ומפוחד והאמיני לי כשאני אומר שזה היה תהליך ארוך ומייגע ועוד עם פיונוס.

הייתי צריך להרגיל אותו למאכלים שהם לא גרעינים, לחברת אותו, לאמן אותו ולהרגיל אותו לבית החדש, לבני הבית ולשאר בעלי החיים שלי וכיום זה משתלם.

(01-21-2021, 01:05 PM)ארי סמואל כתב: כי הם יצורים חיים, את מוסרת אותם כי את רוצה תוכי מחוברת, תחברתי אותם, יש המון שיטות וזה תהליך.
מה את חושבת שבבית אחר יעשו, המגדל יעבור את התהליך שאת עברת ולא יצליח לחברת אותם וימסור אותם, התוכונים הם בסך הכל בעלי חיים, תני להם את מה שהם צריכים, המשיכי איתם את התהליך ובסוף, את תזכי מהם לתגמול.

אני לא מהאנשים האלו שמוכנים לחכות שנתיים עד שהתוכי שלהם יסכים להזיז את הראש שלו לכיוונם.
קשה לי להבין שהשקעתי בהם במחיר שבו יכולתי לקנות מזמן אפילו גרין צ'יק, והם לא מחזירים לי דבר.
( בערך 1,500 שקל לדעתי זה מעט מוגזם כמה שהשקעתי בתוכונים )

טוב, אני חושבת שהדיון מעט מיותר כי דעתי לא תשתנה בנושא הזה.
בעינין הקודם,
האם הקוקטייל זקוק למקל שיוף או שאין בכך צורך ?

אין לי יותר מה לומר, אם את רוצה, תקני קוקטייל.

(01-21-2021, 01:10 PM)מוריה1609 כתב:
(01-21-2021, 01:05 PM)ארי סמואל כתב: כי הם יצורים חיים, את מוסרת אותם כי את רוצה תוכי מחוברת, תחברתי אותם, יש המון שיטות וזה תהליך.

אני לא מהאנשים האלו שמוכנים לחכות שנתיים עד שהתוכי שלהם יסכים להזיז את הראש שלו לכיוונם.
קשה לי להבין שהשקעתי בהם במחיר שבו יכולתי לקנות מזמן אפילו גרין צ'יק, והם לא מחזירים לי דבר.
( בערך 1,500 שקל לדעתי זה מעט מוגזם כמה שהשקעתי בתוכונים )

טוב, אני חושבת שהדיון מעט מיותר כי דעתי לא תשתנה בנושא הזה.
בעינין הקודם,
האם הקוקטייל זקוק למקל שיוף או שאין בכך צורך ? 

כל תוכי צריך את אותם הדברים...

בפשטות,
הוא צריך מקל שיוף או לא ?
והאם המקל באמת עושה משהו או שהוא פוצע את כף הרגל של התוכי ?

RE: קוקטייל - צבי דגן - 01-21-2021

אם רוצים לחברת תוכון, צריך קודם להאכיל את הגוזל ידנית.
כך יהיה לך קל יותר לחברת אותו.
ללא האכלה ידנית, המשימה תהיה קשה מאוד.