פורום תוכיפדיה
קוקטייל - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: קוקטייל (/showthread.php?tid=2414)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: קוקטייל - צבי דגן - 01-27-2021

ראיתי כאן כלוב נחמד
[Image: qDOYzdu.jpg]
תבררי את המידות ואת - המחיר.

ראיתי כאן כלוב נחמד
[Image: qDOYzdu.jpg]
תבררי את המידות ואת - המחיר.

RE: קוקטייל - מוריה1609 - 01-27-2021

צבי,
מה שהראת זה כלוב נסיעות.

(01-27-2021, 08:39 AM)ארי סמואל כתב: הוא לא יכול להישאר רוב היום בכלוב כזה, הו צריך יותר אורך בשביל תעופה.

זה ברור לי, ולכן אמרתי :
הוא היה איתי מהבוקר ( 8 בערך ) עד הצהריים, בערך 6 -7 שעות ביום לכל הפחות.

כלוב נסיעות?
איך אפשר לנסוע עם כלוב כזה?
שימי לב, יש לו גלגלים, שני כלי מזון, וגם סטנד עליון.
לא שווה לך להתעניין?
את לא חייבת לקנות.

(01-27-2021, 08:40 AM)SHILO כתב:
(01-27-2021, 06:26 AM)מוריה1609 כתב: היום אני רוצה להתקשר למי שמוכר את הקוקטיילים ש"עוד מעט יגמלו",
ואם אצליח להשיג אותו, אשאל אם נשארו לו ואבקש ממנו שישלח לי תמונות שלהם וסרטון שהוא מלטף אותם.

אתמול התקשר מישהו שרוצה לקנות לבת שלו ( 11), והוא אמר קוואקר והסברנו לו שאלו תוכונים ואז הוא שאל אם הם האכלת יד
( אם הם יוצאים מהכלוב ולא "בורחים" )
אמרנו לו שכן, וגם שלחנו לו סרטון שלהם איתנו. הוא אמר ש-400 זה יקר לו ואמרנו לו שלא פחות. הוא אמר שידבר עם אשתו ויחזור אלינו.
במהלך השיחה הוא אמר ש"צריך לגזור להם את הכנפיים כל חודשיים, שלא יברחו".
ניסיתי להסביר לו שזה לא נכון, והוא התעלם ממני פחות או יותר. אם הוא באמת יגיע עם הבת שלו , אני אסביר להם היטב שתוכי הוא לא צעצוע בשביל הבת שלך, ואם הם רוצים לגזור את הכנפיים, אז להם אני לא מוכרת. אני חושבת שברגע שהם ישמעו שצריך גם לנקות את הכלוב של התוכי, לתת לו ירקות וביצה כל שבוע, להוציא אותו על בסיס יומי ו*לא לגזור לו את הכנפיים* , ספק אם הם ימשיכו לרצות. בן אדם שאומר ש-400 שקל יקר לו מדי, איך הוא ידאג לצרכים שלהם? אוכל, משחקים..
אף אחד נוסף עוד לא התקשר אלי, ואם הקוקטיילים נגמלו אז זה הזמן הכי טוב לקנות אותם וזו הדילמה שלי במידה והוא ירצה לקנות את התוכונים.
למכור לו אותם או לא?
אחרי שאדבר עם מי שמוכר את הקוקטיילים, אוכל לדעת האם נשאר לו משהו, אם כן רב הסיכויים שאמכור לאיש הזה לאחר שאדריך אותו ואסביר לו ככל יכולתי.
מוריה, אני חושב שכדאי לך לחכות קצת, ולמצוא אנשים יותר משקיעים ומבינים.
זה שהתקשרו אליך תוך כמה ימים, זה יפה מאוד, אבל אם תחכי עוד קצת אני בהחלט חושב שגם תצליחי למכור

1. אין אנשים יותר משקיעים ומבינים. כולם אותו דבר, ויש גרועים יותר. את האיש הזה אוכל לשכנע עוד, בגלל שהוא רוצה לבת שלו תוכי שנותן להוציא אותו מהכלוב. שוב, בכלל לא בטוח שהוא יקנה בסוף, הוא עוד לא חזר אליי.
  2. במידה והוא מעוניין לקנות, אני אעשה ככל יכולתי להדריך אותו ולהסביר לו.
  3. ככל שאני אחכה יותר, אנשים פחות יקנו. הם יהיו מבוגרים יותר ויהיו יותר תוכונים צעירים כך שזו הזדמנות די חד פעמית.
  4. הקוקטיילים שאני רוצה לקנות צעירים מאוד, והם גם יפים וזה בדיוק מה שרציתי.
בנוסף זה קרוב אלי מאוד, ואבא שלי לא מוכן לקחת אותי רחוק יותר.
אם אחכה עוד, ימכרו כל הקוקטיילים.
אני לא מוכנה לחכות ולהסתכן.

(01-27-2021, 09:34 AM)צבי דגן כתב: כלוב נסיעות?
לא שווה לך להתעניין?
את לא חייבת לקנות.
ראיתי את הכלוב הזה ביד 2 וציינו את המידות שלו, וגם הראו תמונה של תוכי בתוכו והוא מאוד קטן ועולה 300 שקל, מה זה שווה בכלל ?

RE: קוקטייל - ארי סמואל - 01-27-2021

(01-27-2021, 09:36 AM)מוריה1609 כתב:
(01-27-2021, 08:40 AM)SHILO כתב:
(01-27-2021, 06:26 AM)מוריה1609 כתב: היום אני רוצה להתקשר למי שמוכר את הקוקטיילים ש"עוד מעט יגמלו",
ואם אצליח להשיג אותו, אשאל אם נשארו לו ואבקש ממנו שישלח לי תמונות שלהם וסרטון שהוא מלטף אותם.

אתמול התקשר מישהו שרוצה לקנות לבת שלו ( 11), והוא אמר קוואקר והסברנו לו שאלו תוכונים ואז הוא שאל אם הם האכלת יד
( אם הם יוצאים מהכלוב ולא "בורחים" )
אמרנו לו שכן, וגם שלחנו לו סרטון שלהם איתנו. הוא אמר ש-400 זה יקר לו ואמרנו לו שלא פחות. הוא אמר שידבר עם אשתו ויחזור אלינו.
במהלך השיחה הוא אמר ש"צריך לגזור להם את הכנפיים כל חודשיים, שלא יברחו".
ניסיתי להסביר לו שזה לא נכון, והוא התעלם ממני פחות או יותר. אם הוא באמת יגיע עם הבת שלו , אני אסביר להם היטב שתוכי הוא לא צעצוע בשביל הבת שלך, ואם הם רוצים לגזור את הכנפיים, אז להם אני לא מוכרת. אני חושבת שברגע שהם ישמעו שצריך גם לנקות את הכלוב של התוכי, לתת לו ירקות וביצה כל שבוע, להוציא אותו על בסיס יומי ו*לא לגזור לו את הכנפיים* , ספק אם הם ימשיכו לרצות. בן אדם שאומר ש-400 שקל יקר לו מדי, איך הוא ידאג לצרכים שלהם? אוכל, משחקים..
אף אחד נוסף עוד לא התקשר אלי, ואם הקוקטיילים נגמלו אז זה הזמן הכי טוב לקנות אותם וזו הדילמה שלי במידה והוא ירצה לקנות את התוכונים.
למכור לו אותם או לא?
אחרי שאדבר עם מי שמוכר את הקוקטיילים, אוכל לדעת האם נשאר לו משהו, אם כן רב הסיכויים שאמכור לאיש הזה לאחר שאדריך אותו ואסביר לו ככל יכולתי.
מוריה, אני חושב שכדאי לך לחכות קצת, ולמצוא אנשים יותר משקיעים ומבינים.
זה שהתקשרו אליך תוך כמה ימים, זה יפה מאוד, אבל אם תחכי עוד קצת אני בהחלט חושב שגם תצליחי למכור

1. אין אנשים יותר משקיעים ומבינים. כולם אותו דבר, ויש גרועים יותר. את האיש הזה אוכל לשכנע עוד, בגלל שהוא רוצה לבת שלו תוכי שנותן להוציא אותו מהכלוב. שוב, בכלל לא בטוח שהוא יקנה בסוף, הוא עוד לא חזר אליי.
  2. במידה והוא מעוניין לקנות, אני אעשה ככל יכולתי להדריך אותו ולהסביר לו.
  3. ככל שאני אחכה יותר, אנשים פחות יקנו. הם יהיו מבוגרים יותר ויהיו יותר תוכונים צעירים כך שזו הזדמנות די חד פעמית.
  4. הקוקטיילים שאני רוצה לקנות צעירים מאוד, והם גם יפים וזה בדיוק מה שרציתי.
בנוסף זה קרוב אלי מאוד, ואבא שלי לא מוכן לקחת אותי רחוק יותר.
אם אחכה עוד, ימכרו כל הקוקטיילים.
אני לא מוכנה לחכות ולהסתכן.

(01-27-2021, 09:34 AM)צבי דגן כתב: כלוב נסיעות?
לא שווה לך להתעניין?
את לא חייבת לקנות.
ראיתי את הכלוב הזה ביד 2 וציינו את המידות שלו, וגם הראו תמונה של תוכי בתוכו והוא מאוד קטן ועולה 300 שקל, מה זה שווה בכלל ? 
1. את צודקת, זה כלוב שמיועד לקחת את התוכי לטיולים בחוץ ונסיעות לוטרינר וכד'... 
הוא די קטן ולא מתאים לתוכי.

2. כדאי מאוד שתקני כלוב יותר גדול.

3. קוקטיילים מתרבים כל השנה, תמיד יהיו הרבה קוקטיליים לכירה כמו שאת רוצה.

4. עדיף לתוכונים שתחכי קצת ותמצאי מישהו שיתן להם את מה שהם צריכים.

אמרתי כבר מס' פעמים, כרגע אני לא קונה כלוב גדול יותר.
בנוסף הדגשתי שהתוכי יהיה בחוץ 6 שעות כל יום, לכל הפחות.

אלו הקוקטיילים שאני רוצה, וכרגע זה מה שיש. אין לי עיניין לחכות עוד חודשיים עד שיקנו את התוכונים אם בכלל, או עד שיהיו " קוקטיילים חדשים".

מבחינתי זה לא לחכות קצת, אלא לפספס לגמרי. התוכונים בכל מקרה לא ימצאו מישהו טוב יותר.

ובכלל לפני שניכנס לזה, תזכרו שהוא עוד לא חזר אליי ולא בטוח שהוא יקנה.

יש לך כלוב שבו תכניסי את הקוקטייל?

אמרתי,
אני אקנה את הכלוב לפני שאקנה את הקוקטייל.
כרגע יש לי עבורו כלוב ממש קטן אז קודם אקנה את הכלוב שלו ואז אביא אותו ?
או שזה בסדר אם יהיה מספר ימים בכלוב קטן ?

RE: קוקטייל - ארי סמואל - 01-27-2021

עדיף שתקני קודם את הכלוב.