פורום תוכיפדיה
לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שונות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- פורום: פטפטת (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- אשכול: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר (/showthread.php?tid=4375)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - צבי דגן - 11-07-2023

הינה לכם סיבה נוספת מדוע אנחנו צריכים שומרת סף חזקה.
בעקבות המזימה שחרשו סמוטריץ' וגפני, היועמשי"ת החליטה לעצור את כל הכספים הקואליציוניים.

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - שלמה - 11-07-2023

[Image: QvZEVE8.jpg]

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - צבי דגן - 11-07-2023

[Image: NVqDUi9.jpg]

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - Orna Shapira - 11-08-2023

[Image: 0VZyO92.jpg]

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - Alexey Rudyakov - 11-09-2023

[Image: ZJKTlJy.jpg]

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - Moshe Ben-hur - 11-09-2023

[Image: UH3R2rz.jpg]

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - jhony_bravo - 11-10-2023

משום מה לא קיבלתי הודעות על תגובות נוספות
אחרי שעברתי על התגובות ונקרעתי מצחוק לגמרי (תודה רבה על כל הבדיחות ואני לא ציני)
אז לכל תומכי המחאה/אינטיפאדת קפלן שהצטרפו לאחרונה
דבר ראשון ברוכים הבאים נראה שהגעתם במרוכז ובצורה מאורגנת (ויש יגידו אף ממומנת...חחח...)(קצת מוזר לי שאין דגלים ועזרים נוספים)
דבר שני אני אנסה לתת לכם פרספקטיבה שונה ממה שאתם רגילים אליה,פרספקטיבה שאליה נחשף רוב הציבור ולא אתם
אולי כי אתם נמצאים בתיבת תהודה,או שאתם פשוט לא ממש רואים את המציאות כמו שהיא
דבר שלישי ככל שתמשיכו יותר חזק עם התעמולה וההפגנות תוך כדי המלחמה כך תהפכו את השמאל ליותר ויותר לא רלוונטי
אם אתם רוצים את ביבי בשלטון ואח"כ את יאיר אז תמשיכו בכל הכוח ואל תרפו לדקה רק אתם שומרים על ביבי בשלטון
אם לא הבנתם למה הוא לא סגר את "עמותות השמאל" כל השנים זה היה בדיוק בגלל שזה תרם לו אלקטורלית
זה מסגר את השמאל כתומך באויב ואת הימין כפטריוט,כל פעם שהלכתם להפגין רק הבאתם לו עוד קולות והרחקתם עוד ועוד אנשים 
על כל שקל שהוצאתם על ההפגנות המטורללות הבאתם לימין עוד קול כל פעם שהלכתם להפגין הרחקתם עוד מצביע פוטנציאלי לשמאל
יש כאלו שעברו להצביע לימין ויש כאלו שפשוט מאסו בפייק שמאל ופשוט נשארו בבית פשוט בגלל הקבס ממכם
התרומה האלקטוראלית שאתם הבאתם לו הביאה את הימין בפעם הראשונה בתולדותיו לכך שהוא יכול להקים קואליציה לבד
מה אתם חושבים שיקרה אחרי המלחמה? שנתניהו יתפטר רק כי אתם רוצים? שלפיד/גנץ/דחליל אחר יעלה לשלטון?
אז צר לי להודיע לכם הסקרים שאתם רואים בטלוויזיה מוטים מאוד והסיכוי להפיל את נתניהו הולך ומתרחק ואתם האשמים בכך
אחרי שהטפתם במשך שנים ל"שלום","התנתקות","התכנסות","צבא קטן וחכם" והכל התפוצץ לעם ישראל בפרצוף 
במקום לעשות חשבון נפש,במקום להפיק לקחים היכן טעינו,למה הציבור מואס בנו אתם ממשיכים עם השנאה בכל הכוח
תמשיכו ככה,תמשיכו לשרוף כל סיכוי של השמאל להיבחר,תמשיכו להפוך את השמאל למילה גסה ובזויה 
אתם הסיבה שהימין בשלטון,אתם הסיבה שנתניהו בשלטון כל כך הרבה זמן,אתם אלו שהעליתם את בן גביר וסמוטריץ' לגדולות כן כן אתם.
בלעדיכם נתניהו היה עף מזמן מהשלטון ובן גביר היה במקרה הגרוע עוד ח"כ אלמוני חד פעמי וסמוטריץ' היה עדיין ברגבים
אתם אלו שהרמתם אותם,בגלל ההפגנות והמחאות וההתנהגות שלכם ואתם אלו שנותנים להם עוד ועוד כוח ציבורי
תסתכלו על כל האנשים שאתם הולכים להפגין איתם כמה מהם מתחת לגיל שישים?
כמה מהם מזרחים/אתיופים/רוסים/דתיים/חרדים/מתנחלים? אחוז אפסי
למעשה אם תוציאו את כל מקבלי המשכורות מהעמותות/משרדי פרסום/אינטרסנטים שמתפרנסים מכך לא יהיו כמעט צעירים
אם עוד לא הבנתם איך אתם נראים על ידי רוב הציבור בישראל אז כנראה לא תבינו אף פעם
אינשטיין כתב "לעשות אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות זו אי שפיות" לא נראה לי שהפנמתם את זה
תמשיכו עם הטרלול של סול אלינסקי ותמשיכו לחזק את נתניהו בכך ועל הדרך לתת לבן גביר וסמוטריץ' בבחירות הבאות 25 מנדטים
למי שלא מכיר הנה הקישור לערך בוויקיפדיה (אישית אני ממליץ לקרוא את הספר ולהבין אולי כמה טעיתם)
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%95%D7%9C_%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%A7%D7%99
ואם עדיין לא הבנתם אתם מופעלים ע"י האוליגרכים הטפיליים שהשחיתו בארץ כל חלקה טובה
תעשו חיפוש בגוגל על צוות חורחה ואולי תבינו איך ביחד עם משרדי פרסום שולטים בכים ומתמרנים אותכם

אני רק מקווה שחלק קטן ממכם יתעשת בזמן כדי להבין את הנזק שהוא גורם ואולי נוכל לתקן את השמאל

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - ניצה אופמן גינצבורג - 11-11-2023

[Image: CsuMzwx.jpg]

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - ניצה אופמן גינצבורג - 11-11-2023

[Image: lUzvFDS.jpg]

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - רמי קורן - 11-11-2023

[Image: lkrurYC.jpg]